logo
Nákupný košík

Menu
logo2
Sklamanie z nízkej kvality trvá dlhšie
ako uspokojenie z nízkej ceny... (anglické príslovie)

Doplnky

Príslušenstvo k okenným systémom

  • sklo
  • tesnenie
  • kovanie
  • parapetné dosky
  • žalúzie
  • siete proti hmyzu

Sklo

Termoizolačné dvojsklo o hrúbke 24 mm so vzduchotesnou 16 mm medzerou vyplnenou argónom zabraňuje roseniu okien a tiež plní tepelnoizolačnú funkciu. Pre náročných klientov máme v ponuke nerezový (tzv. teplý) rám medzi sklami.

Teplý rámček sa používa na zníženie rizika rosenia okrajov skiel v zimných mesiacoch. Hliníkový rámik na obvode skla je nahradený nerezovým rámikom s lepšími termoizolačnými vlastnosťami.

Prezentácia spoločnosti Yourglass - sklá
 

Čítajte viac


Tesnenie

Naše okná majú dvojité celoobvodové dorazové tesnenie čiernej a šedej farby, ktoré Vám zaručí optimálnu tepelnú izoláciu a príjemnú klímu v miestnosti.


Kovanie

Kovanie Winkhaus (striebornej farby) poskytuje vysokú bezpečnosť, funkčnosť a umožňuje nielen otváranie a vyklápanie okien, ale zabezpečuje aj mikrovetranie (výmenu vzduchu pri uzavretom vzduchu). Kovanie umožňuje aj viacstupňové sklopenie plastového okna.

Prezentácia spoločnosti Winkhaus - kovania
 

Čítajte viac


Parapetné dosky

Dekoračná súčasť okna

Vonkajšie parapetné dosky sú neustále vystavované nečistotám z vonku, teplotným výkyvom a slnečnému žiareniu. Preto Vám ponúkame hliníkové parapetné dosky, ktoré sa ľahko udržiavajú a ošetrujú.

Vnútorné parapetné dosky zmenia štýl Vašej miestnosti. Majú stabilizovanú farbu dekoračného materiálu, ľahko sa udržiavajú a hlavne si Vás získajú svojim pôvabom.

vaša


Žalúzie a siete proti hmyzu

Novinkou sú ISSO-celotieniace žalúzie (ovládanie na retiazku), ktoré Vás ochránia pred nežiaducím slnečným žiarením a pohľadmi z ulice. Žiadané sú aj vertikálne žalúzie a roletky rôznych farieb.

Siete proti hmyzu prispievajú k zdokonaleniu Vášho pohodlia, najmä v horúcich letných dňoch, kedy Vás najlepšie ochránia pred komármi a iným hmyzom.

jako

 

Farebné prevedenia plastových okien

Ponuka plastových okien zahŕňa množstvo farebných kombinácií a prevedení.

Správnou voľbou povrchového prevedenia zabezpečíte ideálne zladenie interiéru a exteriéru s plastovými oknami.

Prezentácia spoločnosti Renolit - laminácie
 

Čítajte viac

Vaše názory a postrehy zasielajte na email: priania.staznosti@centrum.sk. Všetky podnety budú predložené a prejednané s konateľom firmy.


© Všetky práva vyhradené – www.profilinvest.sk
Ochrana osobných údajov
Tvorba e-shopov - od
© Všetky práva vyhradené – www.profilinvest.sk
Partneri | Tvorba e-shopov

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam