logo

BEZPLATNÁ INFOLINKA
0800 500 550

Brány Futura

Modrené brány zo série FUTURA sú určené pre ľudí ktorí chcú vyčnievať z davu a neboja sa vyskúšať niečo nové. Idálne sa hodia k moderným rezidenciám, novostavbám ale nájdu si svoje miesto aj v areáloch firiem. V ponuke máme krídlové brány, posuvné brány, bráničky ale aj plotové výplne. Dokonale sadne ako predné reprezentatívne oplotenie. K bránam samozrejme dodáme aj elektrický pohon, to je už v dnešnej dobe samozrejmosť. Dokonalý vzhľad brán a plotov zabezpečuje laserová úprava, následné zinkovanie a lakovanie práškovou farbou. Najväčšia výhoda zérie FUTURA je originálny dizajn a jednoduchá inštalácia. Navše Vám bránu vieme obohatiť napríklad o popisné čislo a ulicu, ktorú pre Vás vypálime priamo do brány. Montáž na kľúč je u nás samozrejmosťou. Ak Vás séria FUTURA zaujala, neváhajte nás kontaktovať a my Vám vypracujeme cenovú ponuku na mieru.

  • Krídlové brány
  • Posuvné brány
  • Bráničky
  • Plotové výplne

Brána FUTURA A1

Brána FUTURA A2

Brána FUTURA A3

Brána FUTURA A4

Brána FUTURA A6

Brána FUTURA A7        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vaše názory a postrehy zasielajte na email: priania.staznosti@centrum.sk. Všetky podnety budú predložené a prejednané s konateľom firmy.

 

 

© Všetky práva vyhradené - www.profilinvest.sk
Tvorba web stránok

Všetky práva vyhradené - www.profilinvest.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies