logo

BEZPLATNÁ INFOLINKA
0800 500 550

Brány Klasik

POZOR PRÁVE PREBIEHA AKCIA

Momentálne prebieha AKCA1/2 DPH na BRÁNY Profil Invest. Nepremeškajte skvelú možnosť objednať si značkovú bránu a ušetriť tak 10% z pôvodnej ceny. Nepremeškajte svoju šancu. AKCIA platí len do odvolania. Kontaktujte nás telefonicky alebo pomocou kontaktného formulára. Poradenstvo máte u nás vždy zdarma a nezáväzne. Tešíme sa na spoluprácu :)

Brány klasik sú cenovo veľmi výhodné ľahké brány s kvalitnou povrchovou úpravou zinok + prášková farba. Z každého typu vám vieme na mieru vyrobiť posuvnú bránu, dvojkrídlovú bránu, bráničku ale aj plotové výplne. Všetko samozrejme s kompletnou montážou na kľúč, ako je už u nás dobrým zvykom. Kontaktujte nás ohľadom cenovej ponuky a náš obchodný zástupca vás rád navštívi. Tešíme sa na spoluprácu. 

Vaše názory a postrehy zasielajte na email: priania.staznosti@centrum.sk. Všetky podnety budú predložené a prejednané s konateľom firmy.

 

 

© Všetky práva vyhradené - www.profilinvest.sk
Tvorba web stránok

Všetky práva vyhradené - www.profilinvest.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies