logo

BEZPLATNÁ INFOLINKA
0800 500 550

Brány Premium

POZOR PRÁVE PREBIEHA AKCIA

Momentálne prebieha AKCA1/2 DPH na BRÁNY Profil Invest. Nepremeškajte skvelú možnosť objednať si značkovú bránu a ušetriť tak 10% z pôvodnej ceny. Nepremeškajte svoju šancu. AKCIA platí len do odvolania. Kontaktujte nás telefonicky alebo pomocou kontaktného formulára. Poradenstvo máte u nás vždy zdarma a nezáväzne. Tešíme sa na spoluprácu :)

Trvanlivosť našich plôch zabezpečuje duplexný systém - dvojitá ochrana proti korózii. Pomocou systému Duplex má antikorózna ochrana dvojitý význam. Zinkový povlak je navyše potiahnutý práškovou farbou, vďaka čomu nielen chráni proti korózii, ale poskytuje aj ďalšie estetické hodnoty. Okrem toho vrstva farby chráni zinok proti oxidácii, čo predlžuje jeho trvanlivosť. Použitie tohto systému znižuje náklady spojené s údržbou. Vďaka použitiu dvojitého ochranného povlaku je možné trvanlivosť zinkového povlaku predĺžiť z 30 na 100 rokov! Navrhli sme desiatky štýlových, elegantných vzorov, ktoré sme rozdelili do 3 sérií: Standard, Elegance a Designe

Všetky brány PREMIUM sú zinkované a práškovo lakované. Práškové lakovanie je technológia, ktorá zahŕňa nanesenie farby v práškovej forme na kovové prvky s následným tepelným vytvrdnutím. Takto ošetrené prvky sa vyznačujú vysokou odolnosťou proti korózii, mechanickému poškodeniu a vynikajúcim vzhľadom po veľmi dlhú dobu.

Zameranie a cenová kalkulácia je u nás samozrejme ZDARMA a nezáväzne. Stačí nás kontaktovať a my Vás s radosťou navštívime.Vyplnte prosím o akú službu máte záujem, Vaše meno, emailovú adresu a telefónne číslo. Tiež Vás poprosíme stručne charakterizovať Vašu požiadavku do poľa Správa. Ďakujeme.
Služba

Meno *

E-mail *

Telefón

Správa *


Oboznámil som sa so zásadami ochrany osobných údajov. *

* Polia označené hviezdičkou sú povinné 

Vaše názory a postrehy zasielajte na email: priania.staznosti@centrum.sk. Všetky podnety budú predložené a prejednané s konateľom firmy.

 

 

© Všetky práva vyhradené - www.profilinvest.sk
Tvorba web stránok

Všetky práva vyhradené - www.profilinvest.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies