Ponúkame moderné ploty, s ktorými bude Váš dom, záhrada či firma chránená a zároveň bude vyzerať skvelo. Pokrytie máme po celom východnom a strednom SLOVENSKU. Stačí nás kontaktovať a náš obchodný zástupca príde priamo k Vám.

Betónové ploty a brány

Plastové okná a dvere

KONTAKT

BETÓNOVÉ PLOTY A BRÁNY

Sme najväčší výrobca betónových plotov na Slovensku. Naše pôsobenie je na celom východom aj strednom Slovensku. Naše betónové ploty predávame a realizujeme hlavne do okresov: Košice, Prešov, Sabinov, Stará Ľubovňa, Vranov nad Topľou, Gelnica, Spišská Nová Ves, Poprad, Kežmarok, Stropkov, Svidník, Bardejov, Medzilaborce, Trebišov, Liptovský Mikuláš, Orava, Ružomberok, Snina, Medzilaborce, Rožňava, Rimavská Sobota a mnoho ďalších. Bezplatné zameranie a poradenstvo priamo u Vás je samozrejmosťou.

Čemernianska 3,
093 01 Vranov nad Topľou

PLASTOVÉ OKNÁ A DVERE

Profil Invest Slovakia s.r.o.

Čemernianska 3,
093 03 Vranov nad Topľou.
Plastové okná a dvere

bezplatne: 0800 500 550
mobil: 0918 217 664
e-mail: profilinvest@profilinvest.sk

Kontaktný formulár

Vyplnte prosím o akú službu máte záujem, Vaše meno, emailovú adresu a telefónne číslo. Tiež Vás poprosíme stručne charakterizovať Vašu požiadavku do poľa Správa. Miesto dodania požadujeme z dôvodu najpresnejšieho výpočtu ceny. Ďakujeme.

Vaše názory a postrehy zasielajte na email: priania.staznosti@centrum.sk. Všetky podnety budú predložené a prejednané s konateľom firmy.