logo

BEZPLATNÁ INFOLINKA
0800 500 550

O nás

Profil Invest Slovakia

O spoločnosti

Betónové ploty

Vo firme PROFIL INVEST SLOVAKIA vyrábame betónové oplotenia už od roku 2005 a stále zdokonaľujeme našu výrobu k spokojnosti zákazníka. Výroba je priamo vo Vranove nad Topľou, žiaden dovoz zo zahraničia. Na východnom Slovensku sme najväčšia firma s najdlhšou tradíciou výroby a dovolíme si tvrdiť, že vyrábame najkvalitnejšie výrobky v okolitých regiónoch. Zároveň disponujeme najširším sortimentom výrobkov na celom Slovensku. Zákazníkovi dokážeme zabezpečiť kompletný servis, od dovozu cez vyloženie materiálu, až po samotnú montáž. V našej databáze máme stovky spokojných zákazníkov a stále pribúdajú ďalší. Kvalitatívne už na prvý pohľad zákazník rozozná náš výrobok od dovezeného nekvalitného výrobku. Naše oplotenia sú vyrábané vibroliatou technológiou z najkvalitnejších surovín, to znamená z čistých premývaných Dunajských štrkov a pravého portlanského cementu 425R. Ďalej do betónu pridávame chemikálie svetových značiek a výrobky sú zosilnené  betonárskou oceľou. Práve vďaka kvalitným surovinám a rokmi preverenému spôsobu výroby je životnosť našich plotov až 30 rokov.  Navyše si u nás viete vybrať medzi obojstranným betónovým plotom a jednostranným a taktiež z troch farebných prevedení a to klasická betónová šedá, pieskovec a moderný antracit. Tešíme sa na spoluprácu.

Plastové okná a dvere

Spoločnosť Profil Invest Slovakia Vám ponúka kompletný sortiment plastových okien a dverí pre rodinné domy, byty, administratívne budovy a priemyselné objekty.

Naša firma od roku 2005 zbiera skúsenosti a vedomosti, aby Vám bola nápomocná pri výbere tých pravých okien a dverí pre Vás a hlavne kladie dôraz na starostlivosť o zákazníka a jeho spokojnosť.

Naša ponuka:

  • bezkonkurenčné ceny a rýchla montáž
  • spoľahlivosť a stabilita dodávok
  • moderný dizajn, atypické rozmery a prevedenia, okrasné lišty a mriežky
  • poskytovaná záruka 2 roky, záručný a pozáručný servis

Okná sú vyrábané najmodernejšou technológiou z certifikovaného nemeckého profilu REHAU a nemenej kvalitných ďalších komponentov – skla, kovania a kompletného sortimentu doplnkov.

Plastové okná sa vyznačujú tým, že počas doby životnosti ich údržba spočíva v klasickom umytí neagresívnym prípravkom. Hladkosť, belosť, farebná stálosť a antistatickosť povrchu, to všetko ho robí príjemným na dotyk aj pohľad. Krásne, jedinečné tvary sú otázkou vkusu a nálad väčšiny zákazníkov.

Firma Profil Invest Slovakia zabezpečuje kompletnú dodávku plastových okien, pozostávajúcu z poradenskej činnosti, zo zamerania stavebných otvorov, demontáže a odborne vykonanej montáže našimi odborne vyškolenými montážnymi skupinami.

 

Prečo práve Profil Invest?

Veríme v silu priateľskej komunikácie so zákazníkom, zároveň veríme v kvalitu našich okien a ostatných produktov, ktorá maximalizuje Vašu spokojnosť a pohodu Vášho domova.
Túto osvedčenú, rokmi overenú kvalitu, Vám ponúkame za najlepšiu možnú cenu. Cenu, ktorá v kontexte kvality znesie to najprísnejšie porovnávanie. Už rokmi pracujeme s myšlienkou

Sklamanie z nízkej kvality trvá oveľa dlhšie, ako uspokojenie z nízkej ceny.“

Naša spoločnosť už od roku 2005  dodáva svojim klientom betónové ploty, plastové okná, dvere, dopĺnky, služby spojené s dodávkou a garantuje ich kvalitu. To svedčí o našej sile. Počas fungovania našej firmy sme dodali a namontovali niekoľko desiatok tisíc kilometrov betónvých plotov a rovnako aj kusov okien.

Montáže realizujeme vlastnými odborne vyškolenými montážnymi pracovníkmi. Spolu zamestnávame vyše 60 ľudí /8 montážnych skupín/, čo nie je v tomto odvetí samozrejmosť, skôr rarita. Sme spoločnosť vhodná aj pre verejné obstarávanie a víťazom mnohých verejných súťaží.

Okrem betónových plotov, okien a dverí zabezpečujeme dodávku a montáž parapetných dosiek, tieniacej techniky a sieťok proti hmyzu.

Dúfame, že si vyberiete niektorí z produktov našej spoločnosti.

SME TU PRE VÁS UŽ OD ROKU 2005

Výrobky a služby, ktoré Vám ponúkame:

Ďakujeme Vám za Váš záujem a dovoľte, aby sme Vám predstavili výrobky z profilového systému

REHAU a ALUPLAST (Nemecko) – konkrétna špecifikácia je uvedená v každej cenovej ponuke. Výrobky dodávame v maximálnej stavebnej hĺbke 86 mm, vybavenej trojitým tesnením. Profily REHAU a ALUPLAST sa vyznačujú bielou farbou( zaručujú farebné stálosť ), unikátnou hladkosťou povrchu a jedinečnými soft líniami. Nami dodávané okná majú celoobvodovú oceľovú pozinkovanú výstuž a perfektnú zvukovú a tepelnú izoláciu.

  • Okná dodávame s celoobvodovým bezpečnostným kovaním I. stupňa bezpečnosti Winkhaus autopilot(Nemecko). Toto kovanie zabezpečuje jednoduchú a bezpečnú manipuláciu s oknom a má špičkovú úroveň stability, bezpečnosti a funkčnosti.
  • V kovaní môže byť integrované jednoduché a účinné4-polohové mikrovetranie. V štandardnom prevedení okna používame číre izolačné dvojsklo a trojsko, ale na základe Váších prianí Vám dodáme sklo, ktoré budete požadovať. Zasklenie má podstatný vplyv na celkové termoizolačné vlastnosti okna a preto naše výrobky osadzujeme tými najkvalitnejšími izolačnými dvojsklami a trojsklami. .

V štandarde Vám dodáme dvojsklo o hrúbke 24mm (2 sklenné tabule 4mm vzdialené od seba 16mm) - U= 1.0. W/m2K. Medzera je výplnená izolačným plynom Argonom. V ponuke je aj teplý rámček v skle, ktorý zabraňuje roseniu okien a izolačné trojsklo - U=0,6 W/m2K). Tesnosť našich okien zabezpečuje dvojité celoobvodové dorazové tesnenie EPDM čiernej a šedej farby.

Výhody plastových okien

Na rozdiel od drevených okien nie je nutné plastové okná natierať lakom alebo farebným náterom. Sú odolné voči prírodným vplyvom. Plastové okná Vám nenápadnú roztoče a ani Vám nezhrdzavejú. Nedôjde k ohnutiu či pokrúteniu profilu -keďže plastové profily sú vyrábané z odolných materiálov.

Plastové okná ponúkajú široké možnosti ako sa stať elegantným doplnkom Vášho domova – rôzne štýly, veľkosti, profily, farby, parapety, žalúzie, siete a pod. Plastové okná pomáhajú šetriť životné prostredie. Výroba plastových okien je energeticky efektívna a nedochádza k ničeniu lesov. Nech je Vaše rozhodnutie akékoľvek, plastové okná majú svoje nesporné výhody, o čom svedčí rýchlosť s akou sa naša firma rozšírila po celom Slovensku. Spokojní užívatelia sú najväčším argumentom o výhodnosti takýchto okien.

Naše výrobky boli testované v skúšobni OA SK02, LIGHNOTESTING, a. s. Bratislava. Výrobky spĺňajú všetky požiadavky Vyhlášky MŽP SR č. 532/2002 Z. z.. My v PROFIL INVEST nerobíme len okná, my robíme predovšetkým ľuďom radosť. Dúfame, že aj Vy pribudnete do zoznamu našich spokojných zákazníkov.

S pozdravom kolektív firmy PROFIL INVEST Slovakia.

 

 

Vaše názory a postrehy zasielajte na email: priania.staznosti@centrum.sk. Všetky podnety budú predložené a prejednané s konateľom firmy.

 

 

© Všetky práva vyhradené - www.profilinvest.sk
Tvorba web stránok

Všetky práva vyhradené - www.profilinvest.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies