Ponúkame moderné ploty, s ktorými bude Váš dom, záhrada či firma chránená a zároveň bude vyzerať skvelo. Pokrytie máme po celom východnom a strednom SLOVENSKU. Stačí nás kontaktovať a náš obchodný zástupca príde priamo k Vám.

Betónové ploty a brány

Plastové okná a dvere

O nás – Profil Invest Slovakia

O našej spoločnosti

Betónové ploty

Vo firme PROFIL INVEST SLOVAKIA vyrábame betónové oplotenia už od roku 2004 a stále zdokonaľujeme našu výrobu k spokojnosti zákazníka. Výroba je priamo vo Vranove nad Topľou, žiaden dovoz zo zahraničia. Na východnom Slovensku sme najväčšia firma s najdlhšou tradíciou výroby a dovolíme si tvrdiť, že vyrábame najkvalitnejšie výrobky v okolitých regiónoch. Zároveň disponujeme najširším sortimentom výrobkov na celom Slovensku. Zákazníkovi dokážeme zabezpečiť kompletný servis, od dovozu cez vyloženie materiálu, až po samotnú montáž. V našej databáze máme stovky spokojných zákazníkov a stále pribúdajú ďalší. Kvalitatívne už na prvý pohľad zákazník rozozná náš výrobok od dovezeného nekvalitného výrobku. Naše oplotenia sú vyrábané vibroliatou technológiou z najkvalitnejších surovín, to znamená z čistých premývaných Dunajských štrkov a pravého portlanského cementu 425R. Ďalej do betónu pridávame chemikálie svetových značiek a výrobky sú zosilnené  betonárskou oceľou. Práve vďaka kvalitným surovinám a rokmi preverenému spôsobu výroby je životnosť našich plotov až 30 rokov.  Navyše si u nás viete vybrať medzi obojstranným betónovým plotom a jednostranným a taktiež z troch farebných prevedení a to klasická betónová šedá, pieskovec a moderný antracit. Tešíme sa na spoluprácu

Plastové okná a dvere

Spoločnosť Profil Invest Slovakia Vám ponúka kompletný sortiment plastových okien a dverí pre rodinné domy, byty, administratívne budovy a priemyselné objekty.

Naša firma od roku 2005 zbiera skúsenosti a vedomosti, aby Vám bola nápomocná pri výbere tých pravých okien a dverí pre Vás a hlavne kladie dôraz na starostlivosť o zákazníka a jeho spokojnosť.

Naša ponuka:

  • bezkonkurenčné ceny a rýchla montáž
  • spoľahlivosť a stabilita dodávok
  • moderný dizajn, atypické rozmery a prevedenia, okrasné lišty a mriežky
  • poskytovaná záruka 2 roky, záručný a pozáručný servis

Okná sú vyrábané najmodernejšou technológiou z certifikovaného nemeckého profilu REHAU a nemenej kvalitných ďalších komponentov – skla, kovania a kompletného sortimentu doplnkov.

Plastové okná sa vyznačujú tým, že počas doby životnosti ich údržba spočíva v klasickom umytí neagresívnym prípravkom. Hladkosť, belosť, farebná stálosť a antistatickosť povrchu, to všetko ho robí príjemným na dotyk aj pohľad. Krásne, jedinečné tvary sú otázkou vkusu a nálad väčšiny zákazníkov.

Firma Profil Invest Slovakia zabezpečuje kompletnú dodávku plastových okien, pozostávajúcu z poradenskej činnosti, zo zamerania stavebných otvorov, demontáže a odborne vykonanej montáže našimi odborne vyškolenými montážnymi skupinami.

Prečo práve Profil Invest?

Veríme v silu priateľskej komunikácie so zákazníkom, zároveň veríme v kvalitu našich okien a ostatných produktov, ktorá maximalizuje Vašu spokojnosť a pohodu Vášho domova.
Túto osvedčenú, rokmi overenú kvalitu, Vám ponúkame za najlepšiu možnú cenu. Cenu, ktorá v kontexte kvality znesie to najprísnejšie porovnávanie. Už rokmi pracujeme s myšlienkou

Sklamanie z nízkej kvality trvá oveľa dlhšie, ako uspokojenie z nízkej ceny.“

Naša spoločnosť už od roku 2005  dodáva svojim klientom betónové ploty, plastové okná, dvere, doplnky, služby spojené s dodávkou a garantuje ich kvalitu. To svedčí o našej sile. Počas fungovania našej firmy sme dodali a namontovali niekoľko desiatok tisíc kilometrov betónových plotov a rovnako aj kusov okien.

Montáže realizujeme vlastnými odborne vyškolenými montážnymi pracovníkmi. Spolu zamestnávame vyše 60 ľudí /8 montážnych skupín/, čo nie je v tomto odvetí samozrejmosť, skôr rarita. Sme spoločnosť vhodná aj pre verejné obstarávanie a víťazom mnohých verejných súťaží.

Okrem betónových plotov, okien a dverí zabezpečujeme dodávku a montáž parapetných dosiek, tieniacej techniky a sieťok proti hmyzu.

Dúfame, že si vyberiete niektorí z produktov našej spoločnosti.

SME TU PRE VÁS UŽ OD ROKU 2004

S pozdravom kolektív firmy PROFIL INVEST Slovakia.

 

Vaše názory a postrehy zasielajte na email: priania.staznosti@centrum.sk. Všetky podnety budú predložené a prejednané s konateľom firmy.