logo

BEZPLATNÁ INFOLINKA
0800 500 550

Betónové ploty

Betónové ploty a oplotenia Vám bezplatne a nezáväzne zameriame a poradíme s realizáciou po celom východnom a strednom Slovensku.POZOR PRÁVE PREBIEHA AKCIA

Momentálne prebieha AKCA1/2 DPH na betónové ploty Profil Invest. Nepremeškajte skvelú možnosť objednať si značkový betónový plot a ušetriť tak 10% z pôvodnej ceny. Navyše sme navýšili kapacitu našej výroby a tým sme skrátili čakaciu dobu. Nepremeškajte svoju šancu. AKCIA platí len do odvolania. Kontaktujte nás telefonicky alebo pomocou kontaktného formulára. Zameranie priamo u Vás a odborné poradenstvo máte u nás vždy zdarma a nezáväzne. Tešíme sa na spoluprácu :)

Dôležité informácie:

 • Pozor vypredávame lI. triedu našich výrobkov za výhodné ceny. Cena každého komponentu: 7 € !!! Platí do odvolania.
 • Príjmeme šémontéra na montáž betónových plotov 0910 093 058 - nadštandardné platové ohodnotenie
 • NOVINKA: Farebné prevedenia ANTRACIT a PIESKOVEC
 • Všetky naše výrobky sú v súlade s európskou normou STN EN 12839

Naše práce:


Zameranie a cenová kalkulácia až k Vám domov
ZDARMA


Vo firme PROFIL INVEST SLOVAKIA vyrábame betónové ploty už 15 rokov a stále zdokonaľujeme našu výrobu k spokojnosti zákazníka. Výroba je priamo vo Vranove nad Topľou, žiaden dovoz zo zahraničia. Na východnom Slovensku sme najväčšia firma s najdlhšou tradíciou výroby a dovolíme si tvrdiť, že vyrábame najkvalitnejšie výrobky v okolitých regiónoch. Pýšime sa najširším sortiment výrobkov na celom Slovensku. V roku 2015 sme pre veľký dopyt začali vyrábať obojstranné betónové ploty, ktoré sa okamžite stali veľkým hitom. Zákazníkovi dokážeme zabezpečiť kompletný servis, od dovozu cez vyloženie materiálu, až po samotnú montáž. V našej databáze máme stovky spokojných zákazníkov a stále pribúdajú ďalší. Kvalitatívne už na prvý pohľad zákazník rozozná náš výrobok od dovezeného nekvalitného výrobku. Naše betónové ploty sú vyrábané vibroliatou technológiou z najkvalitnejších surovín, to znamená z čistých premývaných Dunajských štrkov a pravého portlanského cementu 425R. Ďalej do betónu pridávame superplastifikátory svetových značiek a výrobky sú zosilnené  betonárskou oceľou. Práve vďaka kvalitným surovinám a rokmi preverenému spôsobu výroby je životnosť našich plotov až 30 rokov. Tešíme sa na spoluprácu.

 


Kontakt na oddelenie betónových plotov

Mobil: 0918 217 670
Mobil: 0917 457 746
E-mail: betonoveploty@profilinvest.sk

Náš vlastný výrobok, nakupujeme priamo od výrobcu.


 

Najbežnejšie výšky:

Najbežnejšie výšky


Dokonalosť sa skrýva v detajloch
a preto Vám ponúkame aj ukončovacie a rohové stĺpy.


Zloženie betónových plotov

Betónové ploty sú vyrobené z vysoko kvalitného vibrovaného betónu a sú vystužené oceľovými prútmi. Prevažne sa betón skladá z prírodných produktov: štrku, piesku, cementu a vody. Na prípravu betónu na betónové ploty používame vysoko kvalitný cement, s ktorým dosahuje vysokú pevnosť a odolnosť. Pre najvyššiu kvalitu používame najkvalitnejší premývaný štrk. Samotné betónové ploty vzniká osadením bariérových dosiek medzi pripravené betónové stĺpiky. Betónový plot sa dá namontovať bez použitia mechanizmov, ručne vzhľadom na váhu jeho jednotlivých prvkov. Celá konštrukcia je vhodná na použitie aj v ťažšom a neprístupnejšom teréne. Maximálna výška betónového plotu je až 250 cm, celková maximálna dĺžka oplotenia nie je limitovaná


Naše výrobky sú na rozdiel od konkurencie
vyrobené zo suchého betónu C 40/50.


POUŽÍVAME 3 DRUHY ŠTRKOVChcete mať na Vašom pozemku maximálne súkromie a zabezpečenie? Naše betónové ploty Vám to rozhodne zaistia. U nás si môžete vybrať betónové ploty: jednostranné aj obojstranné. Betónové ploty vyrábame v odtieni: šedá, pieskovec a aj moderný antracit. Dôležité je stanoviť si požiadavky, ktoré má váš nový plot spĺňať. U nás nájdete betónové ploty najrôznejších prevedení, keďže disponujeme najširším sortimentom na Slovensku. Betónový plot vyrábame z kvalitných prírodných materiálov sa použitia moderných prímesí, čo zabezpečuje, že betónové ploty od nás vydržia dlhé roky bez toho aby sa na nich podpísal zub času. Navyše Vám ponúkame aj kvalitnú montáž, kde naši pracovníci urobia všetko za Vás, teda montáž na kľúč. Doprava a vyloženie hydraulickou rukou je už samozrejmosťou.

Výhody

 • jednoduchá montáž
 • veľké množstvo kombinácií jednotlivých typov
 • prakticky bez údržby
 • bez betónového základu
 • cenovo dostupné pre každého
 • možnosť náteru fasádnou farbou
 • plne rozoberateľný
 • chráni majetok pred cudzím poškodením
 • typy s plným vzorom chránia pred povodňami

Vhodné pre domy, chaty, firmy, pozemky, lesy, garáže, cintoríny, školy, obecné úrady, priemyselné parky,

Príčiny vzniku Bielych výkvetov na betónových plotoch

Počas hydratácie cementu prebiehajú chemické reakcie, pri ktorých vznikajú vo vode nerozpustné a čiastočne rozpustné látky. Z produktov hydratácie cementu, ktoré sú čiastočne rozpustné vo vode, je v najväčšej miere zastúpený hydroxid vápenatý. Jeho časť ostáva rozpustená v póroch stavebného materiálu. Vodný roztok hydroxidu vápenatého sa za určitých podmienok transportuje na povrch, odkiaľ sa voda postupne odparuje. Vápenný hydrát postupne reaguje so vzdušným oxidom uhličitým a vzniká nerozpustný uhličitan vápenatý vo forme bieleho výkvetu. 

Tento transport môže byť spôsobený extrémnym vysychaním zámesovej vody alebo rovnakým mechanizmom po rozpustení vápenného hydrátu v mäkkej dažďovej vode, a to aj s väčším časovým odstupom po realizácii. Medzi parametre, ktoré vplývajú na tento negatívny jav pri príprave materiálov, patrí najmä množstvo zámesovej vody a s ním súvisiaci rozmer pórov v materiáli. Taktiež to závisí od zloženia cementovej zmesi, a to najmä prímesí, ktoré sú schopné chemicky viazať vápenný hydrát a znižujú tak možnosť tvorby výkvetu. Medzi takéto prímesi patrí napr. mikrosilika, metakaolín a popolček.

Výkvety nijako neovplyvňujú úžitkové a mechanické vlastnosti betónových produktov, výkvety v žiadnom prípade nie sú dôvodom na reklamáciu, keďže neexistuje žiaden prostriedok ktorý by ich výskyt zamedzil. Tento jav je prirodzený a nakoľko sa betón skladá výlučne z prírodných materiálov, musíme s určitým výskytom výkvetov vždy počítať.

Pri niektorých cementoch, ktoré podobné prímesi už obsahujú, môže byť tvorba výkvetov nižšia. Tvorbu výkvetu počas životnosti ovplyvňuje tiež situovanie prvku na stavbe z hľadiska klimatických podmienok. Negatívny vplyv v exteriéri má najmä striedanie dažďa a slnečného žiarenia, vlhkosť vzduchu (pri vodných nádržiach), teplota prostredia, vietor a prievan.

Počasie na jednej strane spôsobuje problém s výkvetmi, na druhej strane sa však postará aj o ich zmiznutie. Vápenec, ktorý sa usadil na povrchu betónového plota, sa účinkom dažďa a iných poveternostných vplyvov postupne zoderie – výkvety sa zase stratia.

 

Skúsenosti dokazujú, že sa všetky výkvety pri bežnom používaní plôch postupne strácajú.

 

BETÓNOVÉ OPLOTENIE NESLÚŽI AKO OPORNÝ MÚR!!!

Betónové  oplotenie vyrábané a predávané našou firmou neslúži a nie je náhrada oporného múru. Vzhľadom k rozmerom a hrúbke betónových dosiek a stĺpov  nie je možné a  nie je prípustné zasypanie zeminou kamenivom alebo hocijakým iným materiálom do vyššej výšky ako 10 centimetrov od spodnej hrany betónovej dosky. Vyššie zasypanie ako 10 centimetrov zeminou kamenivom alebo iným materiálom môže spôsobiť naklonenie respektíve popraskanie betónových výrobkov a tým pádom bude statika  celkového oplotenia  narušená a môže to  spôsobiť  zrútenie  spadnutie celkového oplotenia. Takto poškodené betónové oplotenie môže spôsobiť vážne, nemalé škody na majetku a zdraví osôb.

 

Tím spoločnosti Profil Invest Slovakia

Plotové tvárnice

Plotové tvárnice sú určené na rýchlu výstavbu okrasného oplotenia pozemku. Tvárnice sa kladú v rade na seba, vystužia sa železným stĺpikom a zalejú polosuchým betónom. Na záver sa na najvrchnejšiu radu položí strieška, čím je oplotenie prakticky hotové. Tvárnice sa lepia lepidlom kvôli zabráneniu nasávania vody. Tým sa zamedzí vzniku prasklín.

Územné pokrytie:

Vranov nad Topľou, Prešov, Humenné, Košice, Košice okolie, Snina, Stropkov, Sečovce, Trebišov, Giraltovce, Svidník, Bardejov, Stará Ľubovňa, Sabinov, Spišsská Nová Ves, Spišská Belá, Kežmarok, Poprad, Levoča, Krompachy, Rožňava, Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Banská Bystrica, Zvolen, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Krupina, Brezno, Žiar nad Hronom, Moldava nad Bodvou, Kráľovský Chlmec, Trstená, Tvrdošín...

 

Vaše názory a postrehy zasielajte na email: priania.staznosti@centrum.sk. Všetky podnety budú predložené a prejednané s konateľom firmy.

 

 

© Všetky práva vyhradené - www.profilinvest.sk
Tvorba web stránok

Všetky práva vyhradené - www.profilinvest.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies