Ponúkame moderné ploty, s ktorými bude Váš dom, záhrada či firma chránená a zároveň bude vyzerať skvelo. Pokrytie máme po celom východnom a strednom SLOVENSKU. Stačí nás kontaktovať a náš obchodný zástupca príde priamo k Vám.

Betónové ploty a brány

Plastové okná a dvere

Betónové ploty - Rožňava | Široká ponuka & Výhodná cena priamo od výrobcu

Betónové ploty a betónové oploteniaregióne Rožňava naša spoločnosť Profil Invest Slovakia s.r.o predáva betónové ploty a realizuje betónové oplotenia už od svojho začiatku, teda od roku 2004. Dovolíme si tvrdiť, že v tomto regióne patríme na prvé miesto v predaji betónových plotov o čom svedčí aj každoročný nárast dopytu po našich službách v spomínanej oblasti.  Región Rožňava disponuje obrovským potenciálom v rámci rozvoja demografickej situácie, o čom svedčí aj výstavba nových domov v Rožňave ale aj v obciach ako napríklad  Krásnohorské Podhradie, Brzotín, Dobšiná, Gemerská Poloma, Plešivec a iné, ktoré tak isto ako mesto Rožňava zažívajú stavebný “boom“ a dopyt po našich výrobkoch a službách je čím ďalej tým väčší. Každý predsa potrebuje kúsok súkromia na oddych a to vieme zabezpečiť práve betónovým plotom. Naša spoločnosť v Rožňave v a okolí nezabúda ani na rôzne firmy a podnikateľov, ktorým vieme zabezpečiť ponuku oplotenia “ na mieru“ za bezkonkurenčné ceny. Pozrite sa našu PONUKU.

V našej ponuke nájdete najširší sortiment vzorov, farebné prevedenie pieskovec , antracit a stará tehla, rôzne výšky od 1,25m až po 2,5 m . Ak predsa len nepatríte k prívržencom betónu, vieme vám zabezpečiť aj rôzne typy pletív, ktoré patria k alternatívnym produktom spoločnosti Profil Invest Slovakia s.r.o.

Teší nás neustály dopyt po naších výrobkoch a službách ktoré ponúkame a práve to nás ubezpečuje v tom, že to čo  robíme robíme dobre.

Vaše názory a postrehy zasielajte na email: priania.staznosti@centrum.sk. Všetky podnety budú predložené a prejednané s konateľom firmy.

Betónové ploty - Rožňava. Výhodná cena od výrobcu - široká ponuka

Betónové ploty Rožňava

Naša spoločnosť ponúka špičkové ploty z betónu, ktoré sú nielen esteticky príťažlivé, ale aj mimoriadne odolné a trvanlivé. Zabezpečte si súkromie a bezpečnosť svojho domova s našimi plotmi, ktoré vám vydržia dlhé roky bez potreby údržby. Rožňava a okolie. Najlepšia cena priamo od výrobcu.