Ponúkame moderné ploty, s ktorými bude Váš dom, záhrada či firma chránená a zároveň bude vyzerať skvelo. Pokrytie máme po celom východnom a strednom SLOVENSKU. Stačí nás kontaktovať a náš obchodný zástupca príde priamo k Vám.

Betónové ploty a brány

Plastové okná a dvere

BETÓNOVÉ PLOTY KOŠICE

Betónové ploty a betónové oplotenia. V regióne Košice naša spoločnosť Profil Invest Slovakia s.r.o predáva betónové ploty a realizuje betónové oplotenia už od svojho začiatku, teda od roku 2004. Žijete v Košiciach 2. najväčšom meste na Slovensku alebo v okolí? Ak plánujete kúpu pozemku či rodinného domčeka, pozrite si firmu Profil Invest Slovakia s.r.o. ktorá vám pomôže s oplotením. Od výroby, dopravy cez vyloženie hydraulickou rukou až po samotnú montáž. Vieme uspokojiť aj toho najnáročnejšieho zákaznika.  Každý betónový plot vyrábame individuálne pre klienta. Firma pôsobí v Košickom kraji už od roku 2004 a vie sa popýšiť kilometrami postavených plotov. Medzi výhody našich produktov patrí vysoká životnosť a odolnosť voči meniacim sa poveternostným podmienkam. Výrobky dostupné v našej ponuke sa vyznačujú solídnym spracovaním sú certifikované. Naša spoločnosť v Košiciach a okolí nezabúda ani na rôzne firmy a podnikateľov, ktorým vieme zabezpečiť ponuku oplotenia “ na mieru“ za bezkonkurenčné ceny. Pozrite sa našu PONUKU.

V našej ponuke nájdete najširší sortiment vzorov, farebné prevedenie pieskovec , antracit a stará tehla, rôzne výšky od 1,25m až po 2,5 m . Ak predsa len nepatríte k prívržencom betónu, vieme vám zabezpečiť aj rôzne typy pletív, ktoré patria k alternatívnym produktom spoločnosti Profil Invest Slovakia s.r.o.

Teší nás neustály dopyt po naších výrobkoch a službách ktoré ponúkame a práve to nás ubezpečuje v tom, že to čo  robíme robíme dobre.

Vaše názory a postrehy zasielajte na email: priania.staznosti@centrum.sk. Všetky podnety budú predložené a prejednané s konateľom firmy.

Vyplňte prosím o akú službu máte záujem, Vaše meno, emailovú adresu a telefónne číslo. Tiež Vás poprosíme stručne charakterizovať Vašu požiadavku do poľa Správa. Miesto dodania požadujeme z dôvodu najpresnejšieho výpočtu ceny. Ďakujeme.