logo

BEZPLATNÁ INFOLINKA
0800 500 550

Betónové ploty Košice

Betónové ploty a betónové oplotenia. V regióne Košice naša spoločnosť Profil Invest Slovakia s.r.o predáva betónové ploty a realizuje betónové oplotenia už od svojho začiatku, teda od roku 2004. Žijete v Košiciach 2. najväčšom meste na Slovensku alebo v okolí? Ak plánujete kúpu pozemku či rodinného domčeka, pozrite si firmu Profil Invest Slovakia s.r.o. ktorá vám pomôže s oplotením. Od výroby, dopravy cez vyloženie hydraulickou rukou až po samotnú montáž. Vieme uspokojiť aj toho najnáročnejšieho zákaznika.  Každý betónový plot vyrábame individuálne pre klienta. Firma pôsobí v Košickom kraji už od roku 2004 a vie sa popýšiť kilometrami postavených plotov. Medzi výhody našich produktov patrí vysoká životnosť a odolnosť voči meniacim sa poveternostným podmienkam. Výrobky dostupné v našej ponuke sa vyznačujú solídnym spracovaním sú certifikované. Naša spoločnosť v Košiciach a okolí nezabúda ani na rôzne firmy a podnikateľov, ktorým vieme zabezpečiť ponuku oplotenia “ na mieru“ za bezkonkurenčné ceny. Pozrite sa našu PONUKU.V našej ponuke nájdete najširší sortiment vzorov, farebné prevedenie pieskovec , antracit a stará tehla, rôzne výšky od 1,25m až po 2,5 m . Ak predsa len nepatríte k prívržencom betónu, vieme vám zabezpečiť aj rôzne typy pletív, ktoré patria k alternatívnym produktom spoločnosti Profil Invest Slovakia s.r.o.

Teší nás neustály dopyt po naších výrobkoch a službách ktoré ponúkame a práve to nás ubezpečuje v tom, že to čo  robíme robíme dobre.

 

Vaše názory a postrehy zasielajte na email: priania.staznosti@centrum.sk. Všetky podnety budú predložené a prejednané s konateľom firmy.

 

 

© Všetky práva vyhradené - www.profilinvest.sk
Tvorba web stránok

Všetky práva vyhradené - www.profilinvest.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies