Ponúkame moderné ploty, s ktorými bude Váš dom, záhrada či firma chránená a zároveň bude vyzerať skvelo. Pokrytie máme po celom východnom a strednom SLOVENSKU. Stačí nás kontaktovať a náš obchodný zástupca príde priamo k Vám.

Betónové ploty a brány

Plastové okná a dvere

FAREBNÉ PREVEDENIA

V roku 2017 sme sa na podnety od našich zákazníkov rozhodli oživiť naše betónové ploty farebným odtieňom PIESKOVEC. Hneď po uvedení tohto odtieňa do ponuky sme pochopili, že farebné ploty boli to čo tu chýbalo. Rok neskôr sme preto uviedli do ponuky aj farebný odtieň ANTRACIT, keďze veľa rodinných domov ma rôzne prvky práve v tomto odtieni. Momentálne sa na naše potešenie oba odtiene tešia veľkej obľube a čoraz viac zákazníkov si ich žiada. Naše farebné betónové ploty nie sú natierané a preto nepoužívame farby na betónový plot. Farebný odtieň dosahujeme vďaka pigmentácii betónu a preto pôsobia pridrodzene a elegantne. Nakoľko sa sa naše farebné betónové oplotenia vyrábajú z farebnej zmesi, tak sú farebné aj v priereze nie iba na povrchu.

Klasické šedé prevedenie

Farebné prevedenie - Klasické šedé - Betónové ploty

Pieskovcové prevedenie

Farebné prevedenie - Pieskovcové - Betónové ploty

Antracitové prevedenie

Farebné prevedenie - Antracitové - Betónové ploty

Každé oplotenie znašej ponuky Vám vieme vyrobiť v týchto troch farebných prevedeniach. Všetky typy nájdete tu: https://www.profilinvest.sk/sluzby/betonove-ploty/typy-betonovych-plotov/

Územné pokrytie:

Vranov nad Topľou, PrešovHumennéKošiceKošice okolie, Snina, StropkovSečovceTrebišov, Giraltovce, SvidníkBardejovStará ĽubovňaSabinovSpišská Nová Ves, Spišská Belá, KežmarokPopradLevoča, Krompachy, Rožňava, Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Banská Bystrica, Zvolen, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Krupina, Brezno, Žiar nad Hronom, Moldava nad Bodvou, Kráľovský Chlmec, Trstená, Tvrdošín…

Vyplňte prosím o akú službu máte záujem, Vaše meno, emailovú adresu a telefónne číslo. Tiež Vás poprosíme stručne charakterizovať Vašu požiadavku do poľa Správa. Miesto dodania požadujeme z dôvodu najpresnejšieho výpočtu ceny. Ďakujeme.

Vaše názory a postrehy zasielajte na email: priania.staznosti@centrum.sk. Všetky podnety budú predložené a prejednané s konateľom firmy.