Ponúkame moderné ploty, s ktorými bude Váš dom, záhrada či firma chránená a zároveň bude vyzerať skvelo. Pokrytie máme po celom východnom a strednom SLOVENSKU. Stačí nás kontaktovať a náš obchodný zástupca príde priamo k Vám.

Betónové ploty a brány

Plastové okná a dvere

PLASTOVÉ OKNÁ A DVERE

O našich oknách

Všetky naše okná majú celoobvodovú zinkovanú oceľovú výstuž, štrbinové vetranie, výbornú zvukovú a tepelnú izoláciu, brilantne hladký povrch profilov.

Okná sú vyrábané najmodernejšou technológiou z certifikovaného nemeckého profilu REHAU a ALUPLAST a ďalších nemeckých komponentov – skla, kovania a kompletného sortimentu doplnkov.

Plastové okná a dvere - kvalita - moderná technológia
  • jednoduchá údržba
  • životnosť plastu
  • výborné tepelno-izolačné vlastnosti
  • sú odolné voči vetru
  • majú lepšiu zvukovú izoláciu ako drevené okná (až do 44 dB)
  • sú lacnejšie ako drevené okná
  • obsahujú mnoho doplnkov, ktoré zvyšujú komfort a taktiež si môžete vybrať z mnohých farebných prevedení, a preto sú plastové okná tým najlepším riešením pre Vaše moderné bývanie

Plastové dvere

Vchodové dvere do Vášho domu reprezentujú Váš životný štýl a úroveň. Dvere Vás sprevádzajú celým životom. Ráno vám otvárajú cestu do všedného dňa a večer Vás zasa volajú k prekročeniu prahu z vonkajšieho sveta do pokoja a pohody Vašej domácnosti. Preto treba výberu Vašich nových dverí venovať patričnú pozornosť.

Nami dodávané dvere vyrobené z kvalitných plastov sa harmonicky zladia s Vašimi plastovým oknami akejkoľvek farby. Plast si našiel priaznivcov hlavne vďaka neustále stúpajúcej kvalite a širokej škále vzorov a farieb, ktorá je odolná proti pôsobeniu UV žiarenia.

Pracovná ponuka:

Firma Profil Invest Slovakia s.r.o. príjme na trvalý pracovný pomer alebo aj na čiastočný úväzok (2-3x týždenne) technika so zameraním na meranie okien a dverí a drobné servisné úkony na oknách a dverách (nastavovanie okien a dverí, drobné opravy – výmena kovania a podobne). Skúsenosti s touto prácou vítané. Plat dohodou. Nástup možný ihneď.V prípade záujmu píšte na profilinvest.milan@gmail.com alebo volajte na 0918 488 701.

Vyplňte prosím o akú službu máte záujem, Vaše meno, emailovú adresu a telefónne číslo. Tiež Vás poprosíme stručne charakterizovať Vašu požiadavku do poľa Správa. Miesto dodania požadujeme z dôvodu najpresnejšieho výpočtu ceny. Ďakujeme.

Vaše názory a postrehy zasielajte na email: priania.staznosti@centrum.sk. Všetky podnety budú predložené a prejednané s konateľom firmy.