Ponúkame moderné ploty, s ktorými bude Váš dom, záhrada či firma chránená a zároveň bude vyzerať skvelo. Pokrytie máme po celom východnom a strednom SLOVENSKU. Stačí nás kontaktovať a náš obchodný zástupca príde priamo k Vám.

Betónové ploty a brány

Plastové okná a dvere

RECENZIE OD ZÁKAZNÍKOV

Vieme, že v dnešnej dobe sa zákazníci rozhodujú pre firmy podľa rôznych parametrov ako je napríklad cena, prístup, skúsenosti, odporúčania a podobne. Veríme, že dôležité pri výbere správnej firmy sú recenzie od klientov. Plot alebo brána sa predsa kupuje na dlhé roky. Práve preto sa v tejto sekcii našej webstránky viete prekliknúť na oba naše firemné profily na Google a pozrieť si recenzie od našich zákazníkov.

Vyplňte prosím o akú službu máte záujem, Vaše meno, emailovú adresu a telefónne číslo. Tiež Vás poprosíme stručne charakterizovať Vašu požiadavku do poľa Správa. Miesto dodania požadujeme z dôvodu najpresnejšieho výpočtu ceny. Ďakujeme.

Vaše názory a postrehy zasielajte na email: priania.staznosti@centrum.sk. Všetky podnety budú predložené a prejednané s konateľom firmy.