Ponúkame moderné ploty, s ktorými bude Váš dom, záhrada či firma chránená a zároveň bude vyzerať skvelo. Pokrytie máme po celom východnom a strednom SLOVENSKU. Stačí nás kontaktovať a náš obchodný zástupca príde priamo k Vám.

Betónové ploty a brány

Plastové okná a dvere

KOVANÉ BRÁNY A PLOTY

Kované brány a kované ploty sú nestarnúcou klasikou medzi bránami. Kovaná brána sa vyznačuje hlavne eleganciou tvarov a honosnosťou a aj preto sa hodí k špecifickým typom rodinných domov. Aj preto sme našu sériu kovaných brán pomenovali séria ELEGANCE. Kované brány a ploty sú vyrobené z plných materiálov a aj preto pôsobia masívnym dojmom a sú aj primerane ťažké. Sme si vedmí, že každý zákazník má špecifické požiadavky na rozmery a preto saozrejme vyrábame kované ploty na mieru.

Vyplňte prosím o akú službu máte záujem, Vaše meno, emailovú adresu a telefónne číslo. Tiež Vás poprosíme stručne charakterizovať Vašu požiadavku do poľa Správa. Miesto dodania požadujeme z dôvodu najpresnejšieho výpočtu ceny. Ďakujeme.

Vaše názory a postrehy zasielajte na email: priania.staznosti@centrum.sk. Všetky podnety budú predložené a prejednané s konateľom firmy.