Ponúkame moderné ploty, s ktorými bude Váš dom, záhrada či firma chránená a zároveň bude vyzerať skvelo. Pokrytie máme po celom východnom a strednom SLOVENSKU. Stačí nás kontaktovať a náš obchodný zástupca príde priamo k Vám.

Betónové ploty a brány

Plastové okná a dvere

PLOTOVÉ VÝPLNE

Plotové výplne patria jednoznačne medzi najobľúbenejšie riešenie predného oplotenia domu, ktoré plní zároveň aj reprezentatívnu nie len ochrannú funkciu. Na uzavretie pozemku sa plotová výplň montuje medzi vymurované stĺpiky na betónovom múre, alebo priamo na základový pás za pomoci kovoch stĺpikov. V našej ponuke nájdete široké spektrum plotových výplní, od jednoduchých až po dizajnové. Výplne plotov Vám vieme zhotoviť v ľubovoľných rozmeroch na mieru, nakoľko vieme, že každý potrebuje iný rozmer. Jednotlivé plotové panely Vám vieme samozrejme namerať priamo my na mieste. V dnešnej dobe je náročné vybrať si tú správnu výplň do plotu, nakoľko sortiment je široký a možností je prakticky neobmedzene a práve preto je dobré využiť aj poradenstvo našich technikov s dlhoročnou praxou, ktorí Vám pri výbere s radosťou poradia.

Vyplňte prosím o akú službu máte záujem, Vaše meno, emailovú adresu a telefónne číslo. Tiež Vás poprosíme stručne charakterizovať Vašu požiadavku do poľa Správa. Miesto dodania požadujeme z dôvodu najpresnejšieho výpočtu ceny. Ďakujeme.

Vaše názory a postrehy zasielajte na email: priania.staznosti@centrum.sk. Všetky podnety budú predložené a prejednané s konateľom firmy.