Ponúkame moderné ploty, s ktorými bude Váš dom, záhrada či firma chránená a zároveň bude vyzerať skvelo. Pokrytie máme po celom východnom a strednom SLOVENSKU. Stačí nás kontaktovať a náš obchodný zástupca príde priamo k Vám.

Betónové ploty a brány

Plastové okná a dvere

OBOJSTRANNÉ BETÓNOVÉ PLOTY

Obojstranné betónové ploty sú jednoznačne tou najlepšou voľbou ak sa jedná o oplotenie medzi susedmi alebo ak plot chcete mať jednoducho pohľadový z oboch strán. Veľkou východou obojstranných plotov je aj to, že cena je len veľmi mierne navýšená oproti jednostrannému. Aktuálne pre Vás vyrábame tieto vzory v 3 farebných prevedeniach:

ŠEDÁ

PIESKOVEC

ANTRACIT

Obojstranné ploty - 24b/66 - Betónové ploty

Obojstranné betónové ploty - 24b/66

Naša NOVINKA na rok 2023 je imitácia kameňa z oboch strán vo vylepšenej verzii. Docieli sme aby Váš pozemok vyzeral rovnako dobre z každého uhla, nakoľko strany sú takmer na nerozoznanie. Sedí mi každá farba, či už je to klasická šedá, moderná antracitová alebo obľúbená pieskovcová.

Obojstranné ploty - 24b/24 - Betónové ploty

Obojstranné betónové ploty - 24b/24

Najpredávanejší betónový plot vôbec, imitácia kameňa z oboch strán. Hodí sa naozaj na každý pozemok a ak ho správne skombinujeme s okrasnými stĺpikmi a strieškami, vyzerá úžasne. Najviac mu podľa nás svedčí farebné prevedenie antracit.

Obojstranné ploty - 24b/64 - Betónové ploty

Obojstranné betónové ploty - 24b/64

Skvelý typ oplotenia pre susedov, ktorí majú ale odlišný vkus 🙂 Ak sa Vám páči viac kamenný vzor a susedovi tehlový, tak toto je oplotenie presne pre vás.

Obojstranné ploty - 71b - Betónové ploty

Obojstranné betónové ploty - 71b

Náš kráľ obojstranných betónových plotov. Z oboch strán je úplne identický a práve preto je to voľba najnáročnejších zákazníkov. Najlepšie sa hodí ako predné oplotenie z ulice, kde si ho hrdo umiestnite a necháte okolie ticho závidieť.

Obojstranné ploty - 51b/24 - Betónové ploty

Obojstranné betónové ploty - 51b/24

Krásna imitácia dreva z jednej strany a z druhej imitácia kameňa. Imitácia dreva je novým vzorom v našom portfóliu a dokonale padne do záhrad, parkov alebo ako doplnok k domu ak máte drevené prvky. Ideálna farba pre tento typ je jednoznačne pieskovec. Týmto vzorom rozhodne nič nepokazíte.

Obojstranné ploty - 51b/64 - Betónové ploty

Obojstranné betónové ploty - 51b/64

Imitácia dreva z jednej strany a z druhej imitácia nepravidelnej tehly. Imitácia dreva je novým vzorom v našom portfóliu a dokonale padne do záhrad, parkov alebo ako doplnok k domu ak máte drevené prvky. Ak ho otočíte opačne a imitáciu dreva doprajete susedovi, imitácia nepravidelnej tehly výborne sadne k zámkovej dlažbe.

Obojstranné ploty - 54b/24 - Betónové ploty

Obojstranné betónové ploty - 54b/24

Naozaj univerzálna verzia obojstranného betónového plotu. Vyrábame ju od nášho začiatku a stabilne si drží miesto v portfóliu. V jednoduchosti je krása, čo poviete?

Obojstranný betónový plot vyrábame od roku 2015 a okamžite sa stal vyeľkým hitom. Obojstranné betónové ploty disponujú jedinečnými dekoračnými vlastnosťami. Betónové ploty s obojstranným dizajnom sme začali vyrábať kôli veľkému záujemu zákazníkov a aby mohli chrániť Vaše súkromie, majetok a peňaženku. Takýmto produktom sa Vám snažíme spríjemniť a skrášliť okolie Vášho domova.

Povrchy nášho betónového oplotenia pôsobia autenticky, prírodne, s drobnými nerovnosťami a so znakmi prirodzeného tvarovania. Takýto vzhľad je tvorený zámerne, aby naše produkty vytvárali dojem skutočných materiálov. Je našim zámerom vytvárať čo najreálnejšie povrchy, ktoré Vám budú pripomínať  klasické materiály. Stará tehla pôsobí naozaj starým dojmom, ako tehla z 20. – 30. rokov minulého storočia. Tieto vzory sú krásnym a klasickým doplnením rodinných obydlí po celom svete už dlhé roky. Nepravidelný kameň fascinuje svojou zaujímavosťou a tvarmi. Je prirodzený a sadne aj tomu najvyberanejšiemu zákazníkovi.

Územné pokrytie:

Vranov nad Topľou, PrešovHumennéKošiceKošice okolie, Snina, StropkovSečovceTrebišov, Giraltovce, SvidníkBardejovStará ĽubovňaSabinovSpišská Nová Ves, Spišská Belá, KežmarokPopradLevoča, Krompachy, Rožňava, Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Banská Bystrica, Zvolen, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Krupina, Brezno, Žiar nad Hronom, Moldava nad Bodvou, Kráľovský Chlmec, Trstená, Tvrdošín…

Vyplňte prosím o akú službu máte záujem, Vaše meno, emailovú adresu a telefónne číslo. Tiež Vás poprosíme stručne charakterizovať Vašu požiadavku do poľa Správa. Miesto dodania požadujeme z dôvodu najpresnejšieho výpočtu ceny. Ďakujeme.

Vaše názory a postrehy zasielajte na email: priania.staznosti@centrum.sk. Všetky podnety budú predložené a prejednané s konateľom firmy.