logo

BEZPLATNÁ INFOLINKA
0800 500 550

*Obojstranné ploty*

POZOR PRÁVE PREBIEHA AKCIA

Momentálne prebieha AKCA1/2 DPH na betónové ploty Profil Invest. Nepremeškajte skvelú možnosť objednať si značkový betónový plot a ušetriť tak 10% z pôvodnej ceny. Navyše sme navýšili kapacitu našej výroby a tým sme skrátili čakaciu dobu. Nepremeškajte svoju šancu. AKCIA platí len do odvolania. Kontaktujte nás telefonicky alebo pomocou kontaktného formulára. Zameranie priamo u Vás a odborné poradenstvo máte u nás vždy zdarma a nezáväzne. Tešíme sa na spoluprácu :)

Kombinujú sa dielce z ľavej strany katalógu s dielcami z pravej strany katalógu!!!Kombinujú sa dielce z ľavej strany katalógu s dielcami z pravej strany katalógu!!!

Novinkou od roku 2015 v našej firme PROFIL INVEST SLOVAKIA sú obojstranné betónové ploty. Obojstranné betónové ploty disponujú jedinečnými dekoračnými vlastnosťami. Obojstranné betónové ploty sme začali vyrábať kôli veľkému záujemu zákazníkov. Obojstranné betónové ploty chránia vaše súkromie, majetok a peňaženku. Takýmto produktom sa Vám snažíme spríjemniť a skrášliť okolie Vášho domova.

DOSTUPNÉ VZORY: Kombinujú sa dielce z ľavej strany katalógu s dielcami z pravej strany katalógu!!!

Povrchy nášho betónového oplotenia pôsobia autenticky, prírodne, s drobnými nerovnosťami a so znakmi prirodzeného tvarovania. Takýto vzhľad je tvorený zámerne, aby naše produkty vytvárali dojem skutočných materiálov. Je našim zámerom vytvárať čo najreálnejšie povrchy, ktoré Vám budú pripomínať  klasické materiály. Stará tehla pôsobí naozaj starým dojmom, ako tehla z 20. – 30. rokov minulého storočia. Tieto vzory sú krásnym a klasickým doplnením rodinných obydlí po celom svete už dlhé roky. Nepravidelný kameň fascinuje svojou zaujímavosťou a tvarmi. Je prirodzený a sadne aj tomu najvyberanejšiemu zákazníkovi.

 

Vaše názory a postrehy zasielajte na email: priania.staznosti@centrum.sk. Všetky podnety budú predložené a prejednané s konateľom firmy.

 

 

© Všetky práva vyhradené - www.profilinvest.sk
Tvorba web stránok

Všetky práva vyhradené - www.profilinvest.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies