Ponúkame moderné ploty, s ktorými bude Váš dom, záhrada či firma chránená a zároveň bude vyzerať skvelo. Pokrytie máme po celom východnom a strednom SLOVENSKU. Stačí nás kontaktovať a náš obchodný zástupca príde priamo k Vám.

Betónové ploty a brány

Plastové okná a dvere

BETÓNOVÉ PLOTY - CENA

Betónové ploty a ich cena je jedným z faktorov, ktorý je dôležitý pri výbere správnej firmy. Naša firma je orientovaná na komfort zákazníka od samotného začiatku, teda od vyžiadania si cenovej ponuky, kde sa snažime byť promptný, až po koniec a tým je ukončenie výstavby betónového plota. Cena betónového plota je u nás zložená z viacerých zložiek. Záleží na povrchovej úprave, či zákazník požaduje jednostranné alebo obojstranné prevedenie betónových plotov. Cena za obojstranné betónové ploty je vyššia len o približne 9% a práve preto až 80% zákazníkov volí obojstranné prevedenie. Ďalším faktorom ceny betónových plotov je farebné prevedenie. Postupom času sa predaj farebných betónových plotov zvýšil až na 50% a cena pri pigmentovanom betóne je vyššia o približne 18%. Výsledok stojí jednoznačne za to. Cena ďalej záleží, samozrejme aj od toho, či zákazník požaduje montáž, dopravu a vyloženie materálu hydraulickou rukou. Dopravu a vyloženie hydraulickou rukou u nás využíva takmer každý zákazník, keďže máme 3 vlastné kamióny, ktoré sú vybavené hydraulickými rukami. Posledným, dôležitým faktorom ceny je montáž. Montáž vykonávame výlučne po bezplatnej obhliadke obchodným zástupcom a výlučne na kľúč. To znamená, že my ako firma sa postaráme o všetko. Od zákazníka žiadame len elektrické pripojenie a vodu. Netreba zabúdať na to, že kúpiť najlacnejšie, neznamená kúpiť najlepšie. Niečo málo o nás bolo napísané aj denníku SME. Článok si môžete prečítať TU.

Čo je teda zahrnuté v cene betónového plota od nás?

  • Bezplatná a nezáväzná obhliadka obchodným zástupcom
  • Bezplatné a nezáväzné zameranie a poradenstvo obchodným zástupcom
  • Záruku na materiál aj montáž, ktorú si reálne viete uplatniť
  • Slovenský výrobok od naväčšieho výrobcu betónových plotov na Slovensku
  • Skúsenosti a stabilita od roku 2004
  • Objednávka v pohodlí Vášho domova
  • Doprava našimi vlastnými autami s hydraulickou rukou
  • Montáž na kľúč, vrátane lepenia a škárovanie dielcov

Územné pokrytie:

Vranov nad Topľou, PrešovHumennéKošiceKošice okolie, Snina, StropkovSečovceTrebišov, Giraltovce, SvidníkBardejovStará ĽubovňaSabinovSpišská Nová Ves, Spišská Belá, KežmarokPopradLevoča, Krompachy, Rožňava, Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Banská Bystrica, Zvolen, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Krupina, Brezno, Žiar nad Hronom, Moldava nad Bodvou, Kráľovský Chlmec, Trstená, Tvrdošín…

Vyplňte prosím o akú službu máte záujem, Vaše meno, emailovú adresu a telefónne číslo. Tiež Vás poprosíme stručne charakterizovať Vašu požiadavku do poľa Správa. Miesto dodania požadujeme z dôvodu najpresnejšieho výpočtu ceny. Ďakujeme.

Vaše názory a postrehy zasielajte na email: priania.staznosti@centrum.sk. Všetky podnety budú predložené a prejednané s konateľom firmy.