Ponúkame moderné ploty, s ktorými bude Váš dom, záhrada či firma chránená a zároveň bude vyzerať skvelo. Pokrytie máme po celom východnom a strednom SLOVENSKU. Stačí nás kontaktovať a náš obchodný zástupca príde priamo k Vám.

Betónové ploty a brány

Plastové okná a dvere

SÉRIA FUTURA

Modrené ploty a brány zo série FUTURA sú určené pre ľudí ktorí chcú vyčnievať z davu a neboja sa vyskúšať niečo nové. Idálne sa hodia k moderným rezidenciám, novostavbám ale nájdu si svoje miesto aj v areáloch firiem. V ponuke máme krídlové brány, posuvné brány, bráničky ale aj plotové výplne. Dokonale sadne ako predné reprezentatívne oplotenie. K bránam samozrejme dodáme aj elektrický pohon, to je už v dnešnej dobe samozrejmosť. Dokonalý vzhľad brán a plotov zabezpečuje CNC úprava, následné zinkovanie a lakovanie práškovou farbou. Najväčšia výhoda série FUTURA je originálny dizajn a jednoduchá inštalácia. Navyše Vám bránu vieme obohatiť napríklad o popisné čislo a ulicu, ktorú pre Vás vypálime priamo do brányMontáž na kľúč je u nás samozrejmosťou. Ak Vás séria FUTURA zaujala, neváhajte nás kontaktovať a my Vám vypracujeme cenovú ponuku na mieru.

  • Krídlové brány
  • Posuvné brány
  • Bráničky
  • Plotové výplne

Vyplňte prosím o akú službu máte záujem, Vaše meno, emailovú adresu a telefónne číslo. Tiež Vás poprosíme stručne charakterizovať Vašu požiadavku do poľa Správa. Miesto dodania požadujeme z dôvodu najpresnejšieho výpočtu ceny. Ďakujeme.

Vaše názory a postrehy zasielajte na email: priania.staznosti@centrum.sk. Všetky podnety budú predložené a prejednané s konateľom firmy.