Ponúkame moderné ploty, s ktorými bude Váš dom, záhrada či firma chránená a zároveň bude vyzerať skvelo. Pokrytie máme po celom východnom a strednom SLOVENSKU. Stačí nás kontaktovať a náš obchodný zástupca príde priamo k Vám.

Betónové ploty a brány

Plastové okná a dvere

KOVOVÉ PLOTY A BRÁNY

Kovové brány v kvalitnej povrchovej úprave vedia na dlhé roky zabezpečiť dokonalú ochranu vášho pozemku bez údržby. Pozinkovaná brána s následným práškovým lakovaním a vypálením v peci s vysokou teplotou má vysokú antikoróznu ochranu ale aj vysokú odolnosť pred mechanickým poškodneím. Kovové brány a ploty od firmy PROFIL INVEST SLOVAKIA chránia a zdobia váš pozemok zároveň a vzhľadom na životnosť minimálne 30 rokov je kovový plot a kovová brána ideálnym typom oplotenia pred rodinné domy.

Vyplňte prosím o akú službu máte záujem, Vaše meno, emailovú adresu a telefónne číslo. Tiež Vás poprosíme stručne charakterizovať Vašu požiadavku do poľa Správa. Miesto dodania požadujeme z dôvodu najpresnejšieho výpočtu ceny. Ďakujeme.

Vaše názory a postrehy zasielajte na email: priania.staznosti@centrum.sk. Všetky podnety budú predložené a prejednané s konateľom firmy.