Ponúkame moderné ploty, s ktorými bude Váš dom, záhrada či firma chránená a zároveň bude vyzerať skvelo. Pokrytie máme po celom východnom a strednom SLOVENSKU. Stačí nás kontaktovať a náš obchodný zástupca príde priamo k Vám.

Betónové ploty a brány

Plastové okná a dvere

POSUVNÉ BRÁNY

Posuvná brána je jednoznačne tou najlepšou voľbou, ak chcete plne využívať veľkosť Vášho pozemku. Tvrdíme to preto, že či je brána otvorená alebo zatvorená, nevytvára Vám na pozemku žiadnu prekážku. Posuvné brány sa hodia na pozemok, kde dĺžka predného oplotenia v smere otvárania brány je dostatočne dlhá, nakoľko si treba pripočítať približne 35 % z celkovej dĺžky brány na vyvažovací trojuholník. Teda ak má brána 4 metre tak celková dĺžka brány by bola 5,4 metra vrátane trojuholníka. Vyvažovací trojuholník používame preto, nakoľko v ponuke máme iba samonosné brány, bez koľajnice. Samonosná brána nepotrebuje koľajnicu, nakoľko chod brány zabezpečujú pojazdové vozíky a vodiaci C – profil. Veľkou výhodou samonosných brán je nielen moderný dizajn ale hlavne to, že nepotrebujú žiadnu údržbu. Ak máte záujem o elektrické brány, resp. automatické brány, tak náš technik Vám rád pripraví ponuku aj s vhodným pohonom značky NICE. Brána s pohonom sa už dnes stáva bežným štandardom rodinných domov, či firiem.

Vyplňte prosím o akú službu máte záujem, Vaše meno, emailovú adresu a telefónne číslo. Tiež Vás poprosíme stručne charakterizovať Vašu požiadavku do poľa Správa. Miesto dodania požadujeme z dôvodu najpresnejšieho výpočtu ceny. Ďakujeme.

Vaše názory a postrehy zasielajte na email: priania.staznosti@centrum.sk. Všetky podnety budú predložené a prejednané s konateľom firmy.