Ponúkame moderné ploty, s ktorými bude Váš dom, záhrada či firma chránená a zároveň bude vyzerať skvelo. Pokrytie máme po celom východnom a strednom SLOVENSKU. Stačí nás kontaktovať a náš obchodný zástupca príde priamo k Vám.

Betónové ploty a brány

Plastové okná a dvere

PLECHOVÉ PLOTY A BRÁNY

Plechové brány a ploty sú vyhotovené nitovaním plechu na oceľový rám a následným nánosom zinku a neskôr aplikovaním práškovej farby, vypálenej v peci. Plechová brána má veľkú výhodu v unikátnom dizajne, nakoľko do plechu sa za pomoci CNC stroja dajú vypáliť krásne dizajnové vzory, ktoré majú nadčasový až futuristický dizajn. Práve preto sme sa rozhodli nazvať našu sériu plechových plotov a brán FUTURA.

Vyplňte prosím o akú službu máte záujem, Vaše meno, emailovú adresu a telefónne číslo. Tiež Vás poprosíme stručne charakterizovať Vašu požiadavku do poľa Správa. Miesto dodania požadujeme z dôvodu najpresnejšieho výpočtu ceny. Ďakujeme.

Vaše názory a postrehy zasielajte na email: priania.staznosti@centrum.sk. Všetky podnety budú predložené a prejednané s konateľom firmy.