Ponúkame moderné ploty, s ktorými bude Váš dom, záhrada či firma chránená a zároveň bude vyzerať skvelo. Pokrytie máme po celom východnom a strednom SLOVENSKU. Stačí nás kontaktovať a náš obchodný zástupca príde priamo k Vám.

Betónové ploty a brány

Plastové okná a dvere

BRÁNY A PLOTOVÉ VÝPLNE

Brány a plotové výplne realiuzjeme od roku 2015  stali sa plnohodnotnou súčasťou nášho portfólia. Posuvné brány aj krídlové brány v rôznych farebných odtieňoch a prevedeniach sú dnes štandardom pri súkromných rezidenciách, firmách či areáloch. Ako je u nás už zvykom pri oploteniach, tak aj pri bránach ponúkame kompletný servis. Bezplatné a nezáväzné zameranie, objednávka v pohodlí Vašeho domova, doprava a montáž na kľúč. Prevedenia našich vstupných brán a plotových výpní sú v štandardných rozmeroch ale aj na mieru. Brány a plotové výplne na mieru sa u náš tešia veľkej obľube a každý rok navyšujeme ich predaj. Vaše brány na kľúč Vám vieme zabezpečiť buď to posuvné alebo aj krídlové. Samozrejme s tou najlepšou povrchovou úpravou: ZINOK + prášková pálená farba. Kedže sme si vedomí, že každý zákazník je iný, rozhodi sme sa preto rozdeliť naše brány do viacerých kategórií aby si u nás mohol vybrať naozaj každý. 

Celý sortiment brán a plotových výplní TU.

Posuvné brány

Posuvné brány sa stali neoddeliteľnou súčasťou moderných rodinných domov. Treba ale počítať s tým, že posuvná brána potrebuje dostatočný priestor na otvorenie do strany a tým nie sú vhodné na každý pozemok. Naša spoločnosť z praktickýh dôvodov ponúka len samonostné posuvné brány, nakoľko sú bez vodiacej šiny, ktorá sa zvykne často zaniesť nečistotami a znemožní tak hladké otváranie, nehovoriac o zimnom období, kedy celé otváranie a zatváranie znemožňuje sneh a ľad.

Posuvné brány za dobrú cenu

Krídlové brány

Krídlové brány sú naopak nestarnúca klasika. Cenovo sú výhodnejšie a svoj účel rozhodne splnia. Nehovoriac o tom, že na rozdiel od posuvných brán sa hodia na úplne každý pozemok.

Krídlové brány za dobrú cenu

Plotové výplne

Skvelá voľba predných oplotení sú plotové výplne, ktoré môžu byť osadené buď do už existujúceho vymurovaného oplotenia, ale aj klasicky do nespevneného terénu. O poradentvo a zameranie sa postará náš technik.

Plotové výplne za dobrú cenu

Uzemné pokrytie: Košice, Prešov, Poprad, Tatry, Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Levoča, Spišská Nová Ves, Kežmarok, Gelnica, Margecany, Krompachy, Stará Ľubovňa, Lipany, Sabinov, Stropkov, Svidník, Bardejov, Snina, Medzilaborce, Michalovce, Sobrance, Trebišov, Kráľovský Chlmec, Vranov nad Topľou, Sečovce, Moldava nad Bodvou, Rožňava, Revúca, Tornaľa, Lučenec, Humenné…

Vyplňte prosím o akú službu máte záujem, Vaše meno, emailovú adresu a telefónne číslo. Tiež Vás poprosíme stručne charakterizovať Vašu požiadavku do poľa Správa. Miesto dodania požadujeme z dôvodu najpresnejšieho výpočtu ceny. Ďakujeme.

Vaše názory a postrehy zasielajte na email: priania.staznosti@centrum.sk. Všetky podnety budú predložené a prejednané s konateľom firmy.