logo

BEZPLATNÁ INFOLINKA
0800 500 550

Brány a plotové výplne

Naša firma PROFIL INVEST SLOVAKIA s.r.o. sa ako najväčší producent betónových plotov čoraz častejšie stretávala s dopytom na vstupné brány a plotové výplne. V roku 2015 sme sa preto rozhodli uspokojiť našich zákazníkov a ponúkať už aj vstupné brány a plotové výplne v rôznch farebných odtieňoch a prevedeniach. Ako je u nás už zvykom pri oploteniach, tak aj pri bránach ponúkame kompletný servis. Bezplatné a nezáväzné zameranie, objednávka v pohodlí Vašeho domova, doprava a montáž na kľúč. Prevedenia našich vstupných brán a plotových výpní sú v štandardných rozmeroch ale aj na mieru. Brány a plotové výplne na mieru sa u náš tešia veľkej obľube a každý rok navyšujeme ich predaj. Vaše brány na kľúč Vám vieme zabezpečiť buď to posuvné alebo aj krídlové. Samozrejme s tou najlepšou povrchovou úpravou. Kedže sme si vedomí, že každý zákazník je iný, rozhodi sme sa preto rozdeliť naše brány do dvoch kategórii, a to brány KLASIK, ktoré sú ľahké a cenovo veľmi výhodné a brány PREMIUM, ktoré uspokoja potreby aj toho najnáročnejšieho zákazníka. Prezrite si naše brány a plotové výplňe v nižšie uvedených kategóriách.

 

Posuvné brány

Posuvné brány sa stali neoddeliteľnou súčasťou moderných rodinných domov. Treba ale počítať s tým, že posuvná brána potrebuje dostatočný priestor na otvorenie do strany a tým nie sú vhodné na každý pozemok. Naša spoločnosť z praktickýh dôvodov ponúka len samonostné posuvné brány, nakoľko sú bez vodiacej šiny, ktorá sa zvykne často zaniesť nečistotami a znemožní tak hladké otváranie, nehovoriac o zimnom období, kedy celé otváranie a zatváranie znemožňuje sneh a ľad.



Krídlové brány

Krídlové brány sú naopak nestarnúca klasika. Cenovo sú výhodnejšie a svoj účel rozhodne splnia. Nehovoriac o tom, že na rozdiel od posuvných brán sa hodia na úplne každý pozemok.



Plotové výplne

Skvelá voľba predných oplotení sú plotové výplne, ktoré môžu byť osadené buď do už existujúceho vymurovaného oplotenia, ale aj klasicky do nespevneného terénu. O poradentvo a zameranie sa postará náš technik.



Uzemné pokrytie: Košice, Prešov, Poprad, Tatry, Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Levoča, Spišská Nová Ves, Kežmarok, Gelnica, Margecany, Krompachy, Stará Ľubovňa, Lipany, Sabinov, Stropkov, Svidník, Bardejov, Snina, Medzilaborce, Michalovce, Sobrance, Trebišov, Kráľovský Chlmec, Vranov nad Topľou, Sečovce, Moldava nad Bodvou, Rožňava, Revúca, Tornaľa, Lučenec, Humenné...

 

Vaše názory a postrehy zasielajte na email: priania.staznosti@centrum.sk. Všetky podnety budú predložené a prejednané s konateľom firmy.

 

 





© Všetky práva vyhradené - www.profilinvest.sk
Tvorba web stránok

Všetky práva vyhradené - www.profilinvest.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies