Ponúkame moderné ploty, s ktorými bude Váš dom, záhrada či firma chránená a zároveň bude vyzerať skvelo. Pokrytie máme po celom východnom a strednom SLOVENSKU. Stačí nás kontaktovať a náš obchodný zástupca príde priamo k Vám.

Betónové ploty a brány

Plastové okná a dvere

DVOJKRÍDLOVÉ BRÁNY

Klasická dvojkrídlová brána je stále populárnou voľbou zákazníkov a vždy aj ostane. Dvojkrídlové brány síce v otvorenej polohe ukrajujú z Vášho dvora, ale na rozdiel od posuvných brán sú vhodné aj na úzke pozemky a práve preto nikdy nevyjdú z módy. Rovnako ako u posuvnej brány aj dvojkrídlová brána s pohonom pre nás nie je žiaden problém. Elektrická dvojkrídlová brána funguje na sústave dvoch motorov, ktoré sú umiestnené na nosných stĺpikoch brány a za pomoci ramien otvárajú jednotlivé krídla.

Vyplňte prosím o akú službu máte záujem, Vaše meno, emailovú adresu a telefónne číslo. Tiež Vás poprosíme stručne charakterizovať Vašu požiadavku do poľa Správa. Miesto dodania požadujeme z dôvodu najpresnejšieho výpočtu ceny. Ďakujeme.

Vaše názory a postrehy zasielajte na email: priania.staznosti@centrum.sk. Všetky podnety budú predložené a prejednané s konateľom firmy.