Ponúkame moderné ploty, s ktorými bude Váš dom, záhrada či firma chránená a zároveň bude vyzerať skvelo. Pokrytie máme po celom východnom a strednom SLOVENSKU. Stačí nás kontaktovať a náš obchodný zástupca príde priamo k Vám.

Betónové ploty a brány

Plastové okná a dvere

VÝMENA SKLA

Výmenu izolačných skiel môžeme rozdeliť do dvoch skupín. Prvou skupinou výmeny izolačného skla je mechanické poškodenie. Sklo môže byť poškodené pri vlámaní, neúmyselným rozbitím, rýchlou zmenou teplôt, neodborným zasklením, ale taktiež aj skrytou závadou skla. 

Druhou skupinou sú výmeny izolačných skiel pri rôznych problémoch. Jedným z problémov je napríklad tzv. rosenie skiel. Tato fyzikálna vlastnosť je zapríčinená veľkou vlhkosťou v interiéru a preto sa doporučuje intenzívne a krátko vetrať plne otvoreným oknom. Okno by sa malo rosiť maximálne do výšky cca 3 cm. Pokiaľ máte orosené celé sklo je na rade jeho výmena, za sklo s nižším koeficientom prestupu tepla.

Servis okien - výmena skla - kvalitná práca za dobrú cenu

Vyplňte prosím o akú službu máte záujem, Vaše meno, emailovú adresu a telefónne číslo. Tiež Vás poprosíme stručne charakterizovať Vašu požiadavku do poľa Správa. Miesto dodania požadujeme z dôvodu najpresnejšieho výpočtu ceny. Ďakujeme.

Vaše názory a postrehy zasielajte na email: priania.staznosti@centrum.sk. Všetky podnety budú predložené a prejednané s konateľom firmy.