Ponúkame moderné ploty, s ktorými bude Váš dom, záhrada či firma chránená a zároveň bude vyzerať skvelo. Pokrytie máme po celom východnom a strednom SLOVENSKU. Stačí nás kontaktovať a náš obchodný zástupca príde priamo k Vám.

Betónové ploty a brány

Plastové okná a dvere

JEDNOKRÍDLOVÉ BRÁNY

Jednokrídlové brány sú pomerne netradičné v porovnaní s klasickými dvojkrídlovými bránami. Otvárajú sa len do jednej strany, ale niekedy infraštruktúra pozemku neumožní iné riešenie. Jednokrídlová brána môže byť tiež elektrická, teda vybavená elektrickým pohonom, pre ľahšie a pohodlnejšie otváranie. Ideálne riešenie, aby ste predišli situáciám, keď musíte otvárať bránu v daždi alebo v prípade silného vetra. Ak potrebujete poradiť s výberom alebo návrhom brány, sme Vám k dispozícii. Bezplatne a nezáväzne zameriame miesto brány a navrhneme najideálnejšie riešenie.

Vyplňte prosím o akú službu máte záujem, Vaše meno, emailovú adresu a telefónne číslo. Tiež Vás poprosíme stručne charakterizovať Vašu požiadavku do poľa Správa. Miesto dodania požadujeme z dôvodu najpresnejšieho výpočtu ceny. Ďakujeme.

Vaše názory a postrehy zasielajte na email: priania.staznosti@centrum.sk. Všetky podnety budú predložené a prejednané s konateľom firmy.