Ponúkame moderné ploty, s ktorými bude Váš dom, záhrada či firma chránená a zároveň bude vyzerať skvelo. Pokrytie máme po celom východnom a strednom SLOVENSKU. Stačí nás kontaktovať a náš obchodný zástupca príde priamo k Vám.

Betónové ploty a brány

Plastové okná a dvere

VÝMENA KOVANIA

Výmeny kovania realizujeme, pokiaľ kovanie prestane fungovať a nie je možné zohnať náhradný diel (z dôvodu napríklad starého modelu kovania). Ďalším dôvodom výmeny je zmena typu otvárania napríklad zo sklopného okna urobiť otváravo – sklopné tzv. ventilačku. Práve celoobvodové kovanie je jedným z prvkov, ktoré má najväčší vplyv na dlhodobé a bezproblémové používanie okna. Predovšetkým na kvalite a trvanlivosti kovania závisí komfort obsluhy okna, plynulé otváranie, vyklápanie a zatváranie krídla. 

Kovanie môže spĺňať veľa doplnkových funkcií ako regulácia intenzity vetrania, zaistenie krídla vo zvolenej polohe, taktiež dokáže zabezpečiť okno pred jeho nešetrným zavieraním pri prievane apod. 

Každý typ kovania má svoje slabiny – bez výnimky. Zabezpečíme Vám profesionálnu výmenu týchto komponentov, za kovanie osvedčených výrobcov.

Servis okien - výmena kovania - kvalitná práca za dobrú cenu

Vyplňte prosím o akú službu máte záujem, Vaše meno, emailovú adresu a telefónne číslo. Tiež Vás poprosíme stručne charakterizovať Vašu požiadavku do poľa Správa. Miesto dodania požadujeme z dôvodu najpresnejšieho výpočtu ceny. Ďakujeme.

Vaše názory a postrehy zasielajte na email: priania.staznosti@centrum.sk. Všetky podnety budú predložené a prejednané s konateľom firmy.