logo

BEZPLATNÁ INFOLINKA
0800 500 550

Výmena kovania

Výmeny kovania realizujeme, pokiaľ kovanie prestane fungovať a nie je možné zohnať náhradný diel (z dôvodu napríklad starého modelu kovania). Ďalším dôvodom výmeny je zmena typu otvárania napríklad zo sklopného okna urobiť otváravo - sklopné tzv. ventilačku. Práve celoobvodové kovanie je jedným z prvkov, ktoré má najväčší vplyv na dlhodobé a bezproblémové používanie okna. Predovšetkým na kvalite a trvanlivosti kovania závisí komfort obsluhy okna, plynulé otváranie, vyklápanie a zatváranie krídla. 

Kovanie môže spĺňať veľa doplnkových funkcií ako regulácia intenzity vetrania, zaistenie krídla vo zvolenej polohe, taktiež dokáže zabezpečiť okno pred jeho nešetrným zavieraním pri prievane apod. 

Každý typ kovania má svoje slabiny - bez výnimky. Zabezpečíme Vám profesionálnu výmenu týchto komponentov, za kovanie osvedčených výrobcov.

 Výmena kovania

 

Vaše názory a postrehy zasielajte na email: priania.staznosti@centrum.sk. Všetky podnety budú predložené a prejednané s konateľom firmy.

 

 

© Všetky práva vyhradené - www.profilinvest.sk
Tvorba web stránok

Všetky práva vyhradené - www.profilinvest.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies