Ponúkame moderné ploty, s ktorými bude Váš dom, záhrada či firma chránená a zároveň bude vyzerať skvelo. Pokrytie máme po celom východnom a strednom SLOVENSKU. Stačí nás kontaktovať a náš obchodný zástupca príde priamo k Vám.

Betónové ploty a brány

Plastové okná a dvere

NASTAVENIE OKIEN

Nastavenie okien a dverí

Prekvapilo Vás, že síce máte pomerne nové okná, ale akoby nespĺňali Vaše očakávania, prefukujú, ťažko sa zatvárajú alebo zapierajú? Okná sa skladajú z mnohých komponentov a každý z nich má svoju úlohu. Pokiaľ aj jeden z nich nie je správne nastavený alebo je poškodený, tak to môže výrazne ovplyvniť izolačné vlastnosti okna a komfort ovládania. Pri starších oknách môže byť poškodené aj tesnenie, samozrejme ponúkame jeho výmenu. Preto neváhajte a zavolajte nás na konzultáciu.

Tento servis obsahuje:

  • Kontrolu a funkčnosť okien a dverí
  • Nastavenie okien a dverí (nastavenie kovania)
  • Premazanie kovania na krídle a ráme
Servis okien - nastavenie okien - kvalitná práca za dobrú cenu

Vyplňte prosím o akú službu máte záujem, Vaše meno, emailovú adresu a telefónne číslo. Tiež Vás poprosíme stručne charakterizovať Vašu požiadavku do poľa Správa. Miesto dodania požadujeme z dôvodu najpresnejšieho výpočtu ceny. Ďakujeme.

Vaše názory a postrehy zasielajte na email: priania.staznosti@centrum.sk. Všetky podnety budú predložené a prejednané s konateľom firmy.