Ponúkame moderné ploty, s ktorými bude Váš dom, záhrada či firma chránená a zároveň bude vyzerať skvelo. Pokrytie máme po celom východnom a strednom SLOVENSKU. Stačí nás kontaktovať a náš obchodný zástupca príde priamo k Vám.

Betónové ploty a brány

Plastové okná a dvere

Brány, ploty

Brány a ploty jednoznačne budujú prvý dojem z celého obydlia alebo pozemku. Celý pozemok môže byť krásne upravený, dom aj altánok vyčistený ale často zabúdame, že to prvé čo človek vidí sú práve brány a ploty. Kvalitná, dizajnová brána a plot jednoznačne budujú veľmi dobrý prvý dojem z celého pozemku. Samozrejme, tak ako skvelo brána vyzerá, by mala byť aj skvelo zhotovená. Použité by mali byť kvalitné materiály s kvalitnou povrchovou úpravou a v neposlednom rade by mala byť profesionálne namontovaná. Práve preto si môžete v tejto sekcii našej stránky vybrať tú pravú bránu a plot pre Vás. Ak si ale neviete vybrať, nechajte to na nášho obchodného zástupcu, ktorý rád príde priamo k Vám a bezplatne a nezáväzne poradí, prípadne presne zamerá  a vypracuje cenovú ponuku. 

Plotové brány sú prvkom v oplotení domu, ktorý chráni pozemok a zaróveň umožnuje vstup naň. Naša firma sa zameriava hlavne na brány rodinných domov ale aj na priemyselné brány k firmám a areálom. Dodávame a realizujeme moderné brány ktoré sa vyznačujú kvalitným, masívnym spracovaním s povrchovou úpravou žiarovým zinkovaním a práškouvou farbou vypálenou v peci. Všetky typy našich brán vyrábame ako krídlové aj posuvné. Táto povrchová úprava dodáva bráne unikátny vzhľad ale hlavne dlhú životnosť. V našej širokej ponuke nájdete vchodové brány do dvora, bráničky ale aj plotové dielce vhodné na ploty pred domom. Je už len na vás aké dielce na plot si vyberiete z našej ponuky, či už potrebujete dekoračné ploty alebo nepriehľadný plot, naša ponuka je naozaj bohatá. Zameriavame sa na maximálny komfort zákazníka a práve preto realizujeme naše ploty a brány na kľúč. Medzi moderné ploty patria momentálne hlavne lamelové ploty a plechové ploty, ktoré sa neradia medzi nepriehľadné ploty ale zároveň zabezpečujú dostatočné súkromie.

Vyplňte prosím o akú službu máte záujem, Vaše meno, emailovú adresu a telefónne číslo. Tiež Vás poprosíme stručne charakterizovať Vašu požiadavku do poľa Správa. Miesto dodania požadujeme z dôvodu najpresnejšieho výpočtu ceny. Ďakujeme.

Vaše názory a postrehy zasielajte na email: priania.staznosti@centrum.sk. Všetky podnety budú predložené a prejednané s konateľom firmy.