Ponúkame moderné ploty, s ktorými bude Váš dom, záhrada či firma chránená a zároveň bude vyzerať skvelo. Pokrytie máme po celom východnom a strednom SLOVENSKU. Stačí nás kontaktovať a náš obchodný zástupca príde priamo k Vám.

Betónové ploty a brány

Plastové okná a dvere

PLOTOVÉ BRÁNKY

K oploteniu jednoznačne patria aj plotové bránky, ktoré Vás vítajú pri vstupe na svoj pozemok ak práve neprichádzate autom ale pešo, či bicyklom. Plotová bránka je rovnako ako brána reprezentatívnym prvkom a súčasťou domu. Uvedomujeme si to a preto v našom sortimente samozrejme nechýbajú rôzne typy. V našej ponuke nájdete kovové vstupné bránky, ktoré budú dokonale ladiť s bránou a plotom, pretože ich vyrábame z totožného materiálu.

Vyplňte prosím o akú službu máte záujem, Vaše meno, emailovú adresu a telefónne číslo. Tiež Vás poprosíme stručne charakterizovať Vašu požiadavku do poľa Správa. Miesto dodania požadujeme z dôvodu najpresnejšieho výpočtu ceny. Ďakujeme.

Vaše názory a postrehy zasielajte na email: priania.staznosti@centrum.sk. Všetky podnety budú predložené a prejednané s konateľom firmy.