Ponúkame moderné ploty, s ktorými bude Váš dom, záhrada či firma chránená a zároveň bude vyzerať skvelo. Pokrytie máme po celom východnom a strednom SLOVENSKU. Stačí nás kontaktovať a náš obchodný zástupca príde priamo k Vám.

Betónové ploty a brány

Plastové okná a dvere

BETÓNOVÉ PLOTY S MONTÁŽOU NA KĽÚČ

Montáž betónových plotov od profesionálov

Betónové ploty s montážou na kľúč? Práve pre túto službu sme sa stali jednotkou na trhu. Naša firma realizuje montáž betónových plotov už 20 rokov a stále sa zdokonaľujeme. V cene montáže je zahrnutý kompletný servis a jediné čo od Vás potrebujeme je prístup k elektrickému pripojeniu a vode.

V cene montáže od nás sú zahrnuté nasledujúce úkony:

 • Zameranie trasy a jednotlivých výšok
 • Výkopové práce
 • Osádzanie stĺpov a dielcov
 • Betónovanie
 • Samotný betón ktorý je použitý pri betónovaní
 • Lepenie a škárovanie dielcov a stĺpov (tento úkon vykonávame z toho dôvodu, že tým predĺžime životnosť výrobkov a zároveň zaistíme estetickejší vzhľad a zabránime hlučnému pohybu dielcov pri nápore vetra. Rovnako betónové prefabrikáty môžu mať malé nerovnosti a lepením a následným škárovaním zabezpečíme aby medzery medzi panelmi neboli viditeľné) 
 • Odporúčame prenechať montáž na nás a zaistiť si tak bezproblémové vybudovanie Vášho plota. Ak sa však rozhodnete pre svojpomocnú montáž, tak sa riaďte nižšie uvedeným návodom

Návod na svojpomocnú montáž

 • Vytýčite si trasu, kde má byť oplotenie postavené. Najlepšie, ak si na začiatok a na koniec, prípadne na lomy zatlčiete kolíky a následne si na ne natiahnete stavbársky motúz.
 • Vyhĺbite si prvú dieru. Priemer diery by mal byt cca 40 centimetrov a do hĺbky toľko, ako má plná časť stĺpika    ( závisí to od výšky stĺpika).
 • Vyvážite vodováhou a zabetónujete polosuchým betónom. Ďalší stĺpik má byť osovo vzdialený  od toho prvého 2,05 metra (2,07 v prípade 2,5 metrového stĺpika). Dorazy stĺpikov majú byť rovnako v rovine. Neplatí to len v prípade kaskádovitého plotu. Vtedy je potrebné si na začiatku montáže premerať prevýšenie pozemku nivelačným prístrojom a zistiť tak prevýšenie. Následne je potrebné si dané prevýšnie vydeliť počtom kompletov oplotenia (príklad: 10 metrov oplotenia je 5 kompletov) a jednotlivé dorazy stĺpikov by mali teda stúpať o daný počet centimetrov. Do prvého osádzaného dielca je potrebné vyrezať zub o výške daného stúpania aby sme tým dostali dielec do vodorovnej polohy.
 • Ďalší stĺp zabetónujete tým istým spôsobom ako prvý a drevenou šablónou( drevená doska rovnakej dĺžky ako betónová platňa), ktorú vložíte medzi stĺpiky, prejdete vrchnú a spodnú vzdialenosť a ak je rovnaká, stĺp odkloníte a vyberiete drevenú šablónu a nahradíte ju betónovou platňou.
 • Potom zase skontrolujete oba stĺpy vodováhou a ak je všetko v poriadku pokračujete rovnakým spôsobom. Po uschnutí betónu založíte zvyšné platne a plot je hotový. * Betónové prefabrikáty môžu mať malé nerovnosti a preto musia byť medzi sebou lepené a následne škárované. Tým zabezpečíte aby medzery medzi panelmi neboli viditeľné. Lepenie dielcov oplotenia je povinné.

Územné pokrytie:

Vranov nad Topľou, PrešovHumennéKošiceKošice okolie, Snina, StropkovSečovceTrebišov, Giraltovce, SvidníkBardejovStará ĽubovňaSabinovSpišská Nová Ves, Spišská Belá, KežmarokPopradLevoča, Krompachy, Rožňava, Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Banská Bystrica, Zvolen, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Krupina, Brezno, Žiar nad Hronom, Moldava nad Bodvou, Kráľovský Chlmec, Trstená, Tvrdošín…

Vyplňte prosím o akú službu máte záujem, Vaše meno, emailovú adresu a telefónne číslo. Tiež Vás poprosíme stručne charakterizovať Vašu požiadavku do poľa Správa. Miesto dodania požadujeme z dôvodu najpresnejšieho výpočtu ceny. Ďakujeme.

Vaše názory a postrehy zasielajte na email: priania.staznosti@centrum.sk. Všetky podnety budú predložené a prejednané s konateľom firmy.