logo

BEZPLATNÁ INFOLINKA
0800 500 550

Hliníkové okná a dvere

Hliníkové okná a dvere zn. ALUPROF

Prednosťou hliníkových okien a dverí je ich nadčasovosť...

Hliník je elegantný a neobyčajný trvanlivý materiál odolný voči poveternostným vplyvom. Neprekážajú mu vysoké ani extrémne nízke teploty a pritom nevyžaduje takmer žiadnu údržbu. Vďaka bohatej škále farebného prevedenia je to tá správna voľba pre Vás a Vašu stavbu.Hliníkové vchodové dvere sú vhodné na miesta, kde dochádza k ich nadmernému užívaniu ako napríklad v školách a administratívnych budovách. Kladú sa na ne vysoké požiadavky hlavne, čo sa týka ich dlhodobej životnosti, bezpečnosti uzamykania i estetiky.

Naša firma spolupracuje s profesionálnym výrobcom skupinových schránok pre bytové domy a vďaka tomu Vám vieme pripraviť ideálne riešenie vstupu do Vašich domov.


Naši partneri:

MB – 45

  • tzv. studený profil používaný pre riešenie, ktoré vyžadujú nižšiu teplotnú izoláciu
  • 1 komorový profil bez prerušeného tepelného mostu
  • hĺbka okennej konštrukcie je 45 mm (rám) a 54 mm (krídlo)


MB – 60

  • tzv. teplý profil
  • 6 komorový profil s prerušeným tepelným mostom , prerušenie je zhotovené z polyamidu, ktorý je vystužený sklenenými vláknami tvaru „Ω“
  • Hĺbka okennej konštrukcie je 60 mm (rám) a 69mm okenné krídlo, 60 mm dverné krídlo

 

Ukážka našich prác:

 

Vaše názory a postrehy zasielajte na email: priania.staznosti@centrum.sk. Všetky podnety budú predložené a prejednané s konateľom firmy.

 

 

© Všetky práva vyhradené - www.profilinvest.sk
Tvorba web stránok

Všetky práva vyhradené - www.profilinvest.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies