Ponúkame moderné ploty, s ktorými bude Váš dom, záhrada či firma chránená a zároveň bude vyzerať skvelo. Pokrytie máme po celom východnom a strednom SLOVENSKU. Stačí nás kontaktovať a náš obchodný zástupca príde priamo k Vám.

Betónové ploty a brány

Plastové okná a dvere

HLINÍKOVÉ OKNÁ A DVERE

O našich oknách

Prednosťou hliníkových okien a dverí je ich nadčasovosť…

Hliník je elegantný a neobyčajný trvanlivý materiál odolný voči poveternostným vplyvom. Neprekážajú mu vysoké ani extrémne nízke teploty a pritom nevyžaduje takmer žiadnu údržbu. Vďaka bohatej škále farebného prevedenia je to tá správna voľba pre Vás a Vašu stavbu.

Hliníkové okná a dvere - nadčasovost a kvalita

Hliníkové vchodové dvere sú vhodné na miesta, kde dochádza k ich nadmernému užívaniu ako napríklad v školách a administratívnych budovách. Kladú sa na ne vysoké požiadavky hlavne, čo sa týka ich dlhodobej životnosti, bezpečnosti uzamykania i estetiky.

Naša firma spolupracuje s profesionálnym výrobcom skupinových schránok pre bytové domy a vďaka tomu Vám vieme pripraviť ideálne riešenie vstupu do Vašich domov.

Naši partneri:

Hliníkové okná a dvere - MB 45

MB – 45

  • tzv. studený profil používaný pre riešenie, ktoré vyžadujú nižšiu teplotnú izoláciu
  • 1 komorový profil bez prerušeného tepelného mostu
  • hĺbka okennej konštrukcie je 45 mm (rám) a 54 mm (krídlo)
Hliníkové okná a dvere - MB 60

MB – 60

  • tzv. teplý profil
  • 6 komorový profil s prerušeným tepelným mostom , prerušenie je zhotovené z polyamidu, ktorý je vystužený sklenenými vláknami tvaru „Ω“
  • Hĺbka okennej konštrukcie je 60 mm (rám) a 69mm okenné krídlo, 60 mm dverné krídlo

Ukážka našich prác:

Vyplňte prosím o akú službu máte záujem, Vaše meno, emailovú adresu a telefónne číslo. Tiež Vás poprosíme stručne charakterizovať Vašu požiadavku do poľa Správa. Miesto dodania požadujeme z dôvodu najpresnejšieho výpočtu ceny. Ďakujeme.

Vaše názory a postrehy zasielajte na email: priania.staznosti@centrum.sk. Všetky podnety budú predložené a prejednané s konateľom firmy.