Ponúkame moderné ploty, s ktorými bude Váš dom, záhrada či firma chránená a zároveň bude vyzerať skvelo. Pokrytie máme po celom východnom a strednom SLOVENSKU. Stačí nás kontaktovať a náš obchodný zástupca príde priamo k Vám.

Betónové ploty a brány

Plastové okná a dvere

VŠETKY TYPY BRÁN

Trvanlivosť našich plôch zabezpečuje duplexný systém – dvojitá ochrana proti korózii. Pomocou systému Duplex má antikorózna ochrana dvojitý význam. Zinkový povlak je navyše potiahnutý práškovou farbou, vďaka čomu nielen chráni proti korózii, ale poskytuje aj ďalšie estetické hodnoty. Okrem toho vrstva farby chráni zinok proti oxidácii, čo predlžuje jeho trvanlivosť. Použitie tohto systému znižuje náklady spojené s údržbou. Vďaka použitiu dvojitého ochranného povlaku je možné trvanlivosť zinkového povlaku predĺžiť z 30 na 100 rokov! Navrhli sme desiatky štýlových, elegantných vzorov, ktoré sme rozdelili do 3 sérií: Standard, Elegance a Designe

Všetky brány Standard, Elegance a Design sú zinkované a práškovo lakované. Práškové lakovanie je technológia, ktorá zahŕňa nanesenie farby v práškovej forme na kovové prvky s následným tepelným vytvrdnutím. Takto ošetrené prvky sa vyznačujú vysokou odolnosťou proti korózii, mechanickému poškodeniu a vynikajúcim vzhľadom po veľmi dlhú dobu.

Zameranie a cenová kalkulácia je u nás samozrejme ZDARMA a nezáväzne. Stačí nás kontaktovať a my Vás s radosťou navštívime.

POZOR PRÁVE PREBIEHA AKCIA PRI OBJEDNÁVKE DO 15.6.2023

Momentálne prebieha AKCA1/2 DPH na BRÁNY Profil Invest. Nepremeškajte skvelú možnosť objednať si značkovú bránu a ušetriť tak 10% z pôvodnej ceny. Nepremeškajte svoju šancu. AKCIA platí do 15.6. Kontaktujte nás telefonicky alebo pomocou kontaktného formulára. Poradenstvo máte u nás vždy zdarma a nezáväzne. Tešíme sa na spoluprácu 🙂

Naša firma PROFIL INVEST SLOVAKIA s.r.o. od roku 2015 ponúka brány a ploty v rôznych prevedeniach a farebných odtieňoch. Samozrejmosťou je kompletný servis. Stačí ak si na našej stránke vyberiete, ktorá séria a vzor brány, plotu sa Vám najviac páči a kontaktujete nás. My Vám zabezpečíme v prvom rade bezplatné zameranie naším technikom a následne dopravu a montáž brány a plotu na kľúč. Radi Vám poradíme a pomôžeme aj s výberom, alebo navrhneme najideálnejšie riešenie pre Vás. Vchodové brány a ploty je možné si objednať v štandardných rozmeroch ale i na mieru. Plotové brány ponúkame posuvné, jednokrídlové aj dvojkrídlové, podľa usporiadania infraštruktúry Vášho pozemku. Podľa Vašich predstáv Vám namontujeme brány a ploty kovové, kované, plechové, panelové alebo lamelové.

Vyplňte prosím o akú službu máte záujem, Vaše meno, emailovú adresu a telefónne číslo. Tiež Vás poprosíme stručne charakterizovať Vašu požiadavku do poľa Správa. Miesto dodania požadujeme z dôvodu najpresnejšieho výpočtu ceny. Ďakujeme.

Vaše názory a postrehy zasielajte na email: priania.staznosti@centrum.sk. Všetky podnety budú predložené a prejednané s konateľom firmy.