Ponúkame moderné ploty, s ktorými bude Váš dom, záhrada či firma chránená a zároveň bude vyzerať skvelo. Pokrytie máme po celom východnom a strednom SLOVENSKU. Stačí nás kontaktovať a náš obchodný zástupca príde priamo k Vám.

Betónové ploty a brány

Plastové okná a dvere

VÝMENA TESNENIA

Pokiaľ už tesnenie vo vašich oknách stráca pružnosť, je mechanicky poškodené, rozpadáva sa, alebo lepí, prišiel čas na jeho výmenu. Pri výmene sa použije identický alebo rozmerovo podobný tesniaci profil. Aj tento úkon by mal previesť preškolený odborník. Po výmene tesnenia sa väčšinou zvýši odpor pri zavieraní okna a niekedy je nutné na okne nastaviť silu prítlaku. 

Dodávame tesnenie dôrazové, do rámu alebo krídla pre všetky typy plastových okien a dverí. U hliníkových okien alebo dverí sme taktiež schopný zaistiť jeho výmenu. Pokiaľ vám cez okná prefukuje, nie vždy to musí znamenať, že máte zlé tesnenie. Príčina môže byť tiež v zlom nastavení okna alebo poddimenzovaného použitého kovania.

Servis okien - výmena tesnenia - kvalitná práca za dobrú cenu

Vyplňte prosím o akú službu máte záujem, Vaše meno, emailovú adresu a telefónne číslo. Tiež Vás poprosíme stručne charakterizovať Vašu požiadavku do poľa Správa. Miesto dodania požadujeme z dôvodu najpresnejšieho výpočtu ceny. Ďakujeme.

Vaše názory a postrehy zasielajte na email: priania.staznosti@centrum.sk. Všetky podnety budú predložené a prejednané s konateľom firmy.