Ponúkame moderné ploty, s ktorými bude Váš dom, záhrada či firma chránená a zároveň bude vyzerať skvelo. Pokrytie máme po celom východnom a strednom SLOVENSKU. Stačí nás kontaktovať a náš obchodný zástupca príde priamo k Vám.

Betónové ploty a brány

Plastové okná a dvere

JEDNOSTRANNÉ BETÓNOVÉ PLOTY

Jednostranné betónové ploty sú jednoduchým riešením oplotenia pozemkov, zvlášť tých kde susedný pozemok nie je obývaný alebo je pri lese, lúke a podobne a vzor z oboch strán nie je potrebný. Jednostranný betónový má vzor iba z jednej strany, z druhej strany je hladká strana bez vzoru. Tento typ betónového oplotenia zabezpečuje ochranu pozemku a vďaka atraktívnej cene je stále žiadaný, obzvlášť pri oplocovaní veľkých firemných areálov, športovísk a podobne.

Fotogaleria betónových plotov:

Ak by ste potrebovali plot, ktorý je pohľadový z oboch strán, neváhajte pozrieť naše obojstranné betónové ploty. Cena obojstranných plotov je len mierne vyššia, ako cena jednostranných plotov, a pritom poskytujú rovnaký vizuálny efekt na oboch stranách.

Všetky betónové ploty vyrábame v troch farebných prevedeniach:

ŠEDÁ

PIESKOVEC

ANTRACIT

Viac fotografií betónových plotov si pozriete v našej FOTOGALÉRII.

Cenovú ponuku získate kliknutím na obrázok

Územné pokrytie:

Vranov nad Topľou, PrešovHumennéKošiceKošice okolie, Snina, StropkovSečovceTrebišov, Giraltovce, SvidníkBardejovStará ĽubovňaSabinovSpišská Nová Ves, Spišská Belá, KežmarokPopradLevoča, Krompachy, Rožňava, Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Banská Bystrica, Zvolen, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Krupina, Brezno, Žiar nad Hronom, Moldava nad Bodvou, Kráľovský Chlmec, Trstená, Tvrdošín…

Vyplňte prosím o akú službu máte záujem, Vaše meno, emailovú adresu a telefónne číslo. Tiež Vás poprosíme stručne charakterizovať Vašu požiadavku do poľa Správa. Miesto dodania požadujeme z dôvodu najpresnejšieho výpočtu ceny. Ďakujeme.

Vaše názory a postrehy zasielajte na email: priania.staznosti@centrum.sk. Všetky podnety budú predložené a prejednané s konateľom firmy.