logo

BEZPLATNÁ INFOLINKA
0800 500 550

Doplnky

Príslušenstvo k okenným systémom

  • sklo
  • tesnenie
  • kovanie
  • parapetné dosky
  • žalúzie
  • siete proti hmyzu

Sklo

Termoizolačné dvojsklo o hrúbke 24 mm so vzduchotesnou 16 mm medzerou vyplnenou argónom zabraňuje roseniu okien a tiež plní tepelnoizolačnú funkciu. Pre náročných klientov máme v ponuke nerezový (tzv. teplý) rám medzi sklami.

Teplý rámček sa používa na zníženie rizika rosenia okrajov skiel v zimných mesiacoch. Hliníkový rámik na obvode skla je nahradený nerezovým rámikom s lepšími termoizolačnými vlastnosťami.

www.agc-yourglass

Tesnenie

Naše okná majú dvojité celoobvodové dorazové tesnenie čiernej a šedej farby, ktoré Vám zaručí optimálnu tepelnú izoláciu a príjemnú klímu v miestnosti.

Kovanie

Kovanie Winkhaus (striebornej farby) poskytuje vysokú bezpečnosť, funkčnosť a umožňuje nielen otváranie a vyklápanie okien, ale zabezpečuje aj mikrovetranie (výmenu vzduchu pri uzavretom vzduchu). Kovanie umožňuje aj viacstupňové sklopenie plastového okna.

www.winkhaus.com

Parapetné dosky

Dekoračná súčasť okna

Vonkajšie parapetné dosky sú neustále vystavované nečistotám z vonku, teplotným výkyvom a slnečnému žiareniu. Preto Vám ponúkame hliníkové parapetné dosky, ktoré sa ľahko udržiavajú a ošetrujú.

Vnútorné parapetné dosky zmenia štýl Vašej miestnosti. Majú stabilizovanú farbu dekoračného materiálu, ľahko sa udržiavajú a hlavne si Vás získajú svojim pôvabom.

www.vasagroup.sk

Žalúzie a siete proti hmyzu

Novinkou sú ISSO-celotieniace žalúzie (ovládanie na retiazku), ktoré Vás ochránia pred nežiaducím slnečným žiarením a pohľadmi z ulice. Žiadané sú aj vertikálne žalúzie a roletky rôznych farieb.

Siete proti hmyzu prispievajú k zdokonaleniu Vášho pohodlia, najmä v horúcich letných dňoch, kedy Vás najlepšie ochránia pred komármi a iným hmyzom.

www.jackozaluzie.sk

Farebné prevedenia plastových okien

Ponuka plastových okien zahŕňa množstvo farebných kombinácií a prevedení.

Správnou voľbou povrchového prevedenia zabezpečíte ideálne zladenie interiéru a exteriéru s plastovými oknami.

www.renolit.com

 

Vaše názory a postrehy zasielajte na email: priania.staznosti@centrum.sk. Všetky podnety budú predložené a prejednané s konateľom firmy.

 

 

© Všetky práva vyhradené - www.profilinvest.sk
Tvorba web stránok

Všetky práva vyhradené - www.profilinvest.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies