Ponúkame moderné ploty, s ktorými bude Váš dom, záhrada či firma chránená a zároveň bude vyzerať skvelo. Pokrytie máme po celom východnom a strednom SLOVENSKU. Stačí nás kontaktovať a náš obchodný zástupca príde priamo k Vám.

Betónové ploty a brány

Plastové okná a dvere

DOPLNKY

Príslušenstvo k okenným systémom

  • sklo
  • tesnenie
  • kovanie
  • parapetné dosky
  • žalúzie
  • siete proti hmyzu

Sklo

Termoizolačné dvojsklo o hrúbke 24 mm so vzduchotesnou 16 mm medzerou vyplnenou argónom zabraňuje roseniu okien a tiež plní tepelnoizolačnú funkciu. Pre náročných klientov máme v ponuke nerezový (tzv. teplý) rám medzi sklami.

Teplý rámček sa používa na zníženie rizika rosenia okrajov skiel v zimných mesiacoch. Hliníkový rámik na obvode skla je nahradený nerezovým rámikom s lepšími termoizolačnými vlastnosťami.

Doplnky - Termoizolačné sklo

Tesnenie

Naše okná majú dvojité celoobvodové dorazové tesnenie čiernej a šedej farby, ktoré Vám zaručí optimálnu tepelnú izoláciu a príjemnú klímu v miestnosti.

Kovanie

Kovanie Winkhaus (striebornej farby) poskytuje vysokú bezpečnosť, funkčnosť a umožňuje nielen otváranie a vyklápanie okien, ale zabezpečuje aj mikrovetranie (výmenu vzduchu pri uzavretom vzduchu). Kovanie umožňuje aj viacstupňové sklopenie plastového okna.

Doplnky - Kovanie pre vašu bezpečnosť

Parapetné dosky

Dekoračná súčasť okna

Vonkajšie parapetné dosky sú neustále vystavované nečistotám z vonku, teplotným výkyvom a slnečnému žiareniu. Preto Vám ponúkame hliníkové parapetné dosky, ktoré sa ľahko udržiavajú a ošetrujú.

Vnútorné parapetné dosky zmenia štýl Vašej miestnosti. Majú stabilizovanú farbu dekoračného materiálu, ľahko sa udržiavajú a hlavne si Vás získajú svojim pôvabom.

Doplnky - Parapetné dosky, dekorácia

Žalúzie a siete proti hmyzu

Novinkou sú ISSO-celotieniace žalúzie (ovládanie na retiazku), ktoré Vás ochránia pred nežiaducím slnečným žiarením a pohľadmi z ulice. Žiadané sú aj vertikálne žalúzie a roletky rôznych farieb.

Siete proti hmyzu prispievajú k zdokonaleniu Vášho pohodlia, najmä v horúcich letných dňoch, kedy Vás najlepšie ochránia pred komármi a iným hmyzom.

Doplnky - Žalúzie a siete proti hmyzu

Farebné prevedenia plastových okien

Ponuka plastových okien zahŕňa množstvo farebných kombinácií a prevedení.

Správnou voľbou povrchového prevedenia zabezpečíte ideálne zladenie interiéru a exteriéru s plastovými oknami.

Doplnky - Farebné prevedenie plastových okien

Vyplňte prosím o akú službu máte záujem, Vaše meno, emailovú adresu a telefónne číslo. Tiež Vás poprosíme stručne charakterizovať Vašu požiadavku do poľa Správa. Miesto dodania požadujeme z dôvodu najpresnejšieho výpočtu ceny. Ďakujeme.

Vaše názory a postrehy zasielajte na email: priania.staznosti@centrum.sk. Všetky podnety budú predložené a prejednané s konateľom firmy.