Ponúkame moderné ploty, s ktorými bude Váš dom, záhrada či firma chránená a zároveň bude vyzerať skvelo. Pokrytie máme po celom východnom a strednom SLOVENSKU. Stačí nás kontaktovať a náš obchodný zástupca príde priamo k Vám.

Betónové ploty a brány

Plastové okná a dvere

SÉRIA DESIGN

Brány a plotové výplňe zo série DESIGN sa hodia k moderným domom a rezidenciám. Tieto moderné vzory ktorých výplň sa skladá zo širokých tvarov a plného či tiež perforovaného plechu Vám zabezpečia ochranu súkromia a bezpečnosť pozemku. Táto minimalistická forma zdôrazňuje jej výrazný a jedinečný charakter, z ktorého vyžaruje decentná elegancia. Séria Design zmení naše oplotenie na neopakovateľné a výnimočné.

Z každého typu série DESIGN Vám vieme ponúknuť krídlovú aj posuvnú bránu a tiež plotové výplne.

Vyplňte prosím o akú službu máte záujem, Vaše meno, emailovú adresu a telefónne číslo. Tiež Vás poprosíme stručne charakterizovať Vašu požiadavku do poľa Správa. Miesto dodania požadujeme z dôvodu najpresnejšieho výpočtu ceny. Ďakujeme.

Vaše názory a postrehy zasielajte na email: priania.staznosti@centrum.sk. Všetky podnety budú predložené a prejednané s konateľom firmy.