Ponúkame moderné ploty, s ktorými bude Váš dom, záhrada či firma chránená a zároveň bude vyzerať skvelo. Pokrytie máme po celom východnom a strednom SLOVENSKU. Stačí nás kontaktovať a náš obchodný zástupca príde priamo k Vám.

Betónové ploty a brány

Plastové okná a dvere

Betónové vyvýšené záhony

Vyvýšené záhony za dobrú cenu - Profilinvest

Betónové vyvýšené záhony sú svelým pomocníkom pri pestovaní zeleniny alebo kvetov z dôvodu praktickosti. K vyvýšenému záhomu sa nepotrebujete zohýnať alebo pri ňom kľačať a práve preto je starostlivosť o zeleninu jednoduchšia a príjemnejšia. Záhony vyrábame v krásnej imitácii dreva. Ich montáž je jednoduchá a my k nej dodáme všetko čo potrebujete. Rozmer jedného dielca je 100×25 cm. Vyvýšené záhony majú množstvo výhod čo sa týka pestovania kvetov alebo rôznych plodín a v neposlednom rade je to prvok ktorý oživý a skrášli Vašu záharadu. Stačí si vybrať a kontaktovať nás a my Vám ho dopravíme až domov ako je už u nás zvykom. 

Vyvýšené záhony - betónové a ich výhody:

  • Získate ľahší prístup k zelenine, či kvetom – rastú vyššie, takže je pohodlnejšie s nimi pracovať. Či už sa jedná o starostlivosť alebo o samotné sadenie
  • Vyvýšený záhon je vyrobený z betónu je veľmi trvanlivý a bude trvať mnoho rokov kým na ňom zapracuje zub času, na rozdiel od drevených záhonov, ktoré sa časom rozložia
  • Riziko pošliapania zeleniny psami alebo deťmi hrajúcimi sa na záhrade sa znižuje
  • Účinne chráni zeleninu pred škodcami, ako sú hraboše, slimáky
  • Vyvýšené záhony vyzerajú dekoratívnejšie ako tradičné zeleninové záhony, takže ich môžeme umiestniť do reprezentatívnejšej časti záhrady
  • Stávame sa úplne nezávislí na kvalite pôdy v našej záhrade
  • V dôsledku hnilobných procesov sa do pôdy emituje veľké množstvo tepelnej energie, vďaka čomu sa pestovanie rastlín môže začať skôr a neskôr sa môže dokončiť.

Vyplňte prosím o akú službu máte záujem, Vaše meno, emailovú adresu a telefónne číslo. Tiež Vás poprosíme stručne charakterizovať Vašu požiadavku do poľa Správa. Miesto dodania požadujeme z dôvodu najpresnejšieho výpočtu ceny. Ďakujeme.

Vaše názory a postrehy zasielajte na email: priania.staznosti@centrum.sk. Všetky podnety budú predložené a prejednané s konateľom firmy.